Привітання Миколая

16 грудня 2018, Нд. 13:30
від 80 грн.
від 80 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Привітання Миколая"?

1. День св. Миколи - один з улюблених дитячих свят.
2. Це захоплююча подія для вашого чада!
3. Ваша дитина не буде нудьгувати ні хвилини!

Вважається, що святий Миколай Чудотворець є покровителем дітей. У зимову ніч з 18 на 19 грудня він приходить в будинок і нагороджує малюків за хорошу поведінку. Але і маленькі бешкетники сподівається на доброту св. Миколи. Тому щороку все діти дуже чекають цієї зустрічі. А у нас день св. Миколи настане дещо раніше, щоб встигнути всіх привітати.

Приходьте 16 грудня в Будинку культури і мистецтв на справжнє свято для дітей! З самого входу вас зустрічатимуть персонажі казок і св. Миколай. Разом з дітьми вони будуть співатимуть пісні, розповідати вірші і водити хороводи. І, звичайно ж, всі бажаючі зможуть зробити класні фотографії з нашими аніматорами.

Після цього чадам і їх батькам покажуть прекрасний спектакль "Царівна-жаба" за мотивами однойменної народної казки. В основі - п'єса авторства Анни Цибань. Під час представлення прозвучать пісні Е. Кулакова, а фінальна композиція покладена на музику Г. Гладкова. При чому, спектакль буде інтерактивним. Дітей захопить ця жива, весела, дуже добра казка! А як може бути інакше, якщо навіть Кощій і Баба Яга в ній не страшні. Відкриємо секрет: ці персонажі здивують вас своєю "гламурностью" і душевними піснями. Веселі ігри, анімація, ілюзії та перетворення ... Цей уявлення надовго залишиться в пам'яті!

Тривалість вистави - 50 хвилин (за півгодини до початку - вітання св. Миколая і розваги з казковими персонажами). Вистава на українському. Чекаємо Вас!

Інші дати

Схожі події

Євгеній Онєгін 27 червня 18:30, Чт Євгеній Онєгін Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 30 грн. Євгеній Онєгін Вже не хочу 27 червня Євгеній Онєгін Одеський театр Опери та Балету Придбати мадам Батерфляй 29 червня 18:30, Сб мадам Батерфляй Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. мадам Батерфляй Вже не хочу 29 червня мадам Батерфляй Одеський театр Опери та Балету Придбати Фестиваль Київ Модерн Балет Фестиваль Київ Модерн Балет 6 Подiй Фестиваль Київ Модерн Балет 4.07 - 09.07.2019 Лебедине озеро 08 липня 19:00, Пн Лебедине озеро Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 100 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 08 липня Лебедине озеро Одеський театр Опери та Балету Придбати