Привітання Миколая

16 грудня 2018, Нд. 16:00
Будинок культури та мистецтв Київ, вул. Ірининська, 6
від 80 грн.
від 80 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Привітання Миколая"?

1. День св. Миколи - один з улюблених дитячих свят.
2. Це захоплююча подія для вашого чада!
3. Ваша дитина не буде нудьгувати ні хвилини!

Вважається, що святий Миколай Чудотворець є покровителем дітей. У зимову ніч з 18 на 19 грудня він приходить в будинок і нагороджує малюків за хорошу поведінку. Але і маленькі бешкетники сподівається на доброту св. Миколи. Тому щороку все діти дуже чекають цієї зустрічі. А у нас день св. Миколи настане дещо раніше, щоб встигнути всіх привітати.

Приходьте 16 грудня до Будинку культури і мистецтв на справжнє свято для дітей! З самого входу вас зустрічатимуть персонажі казок і св. Миколай. Разом з дітьми вони будуть співатимуть пісні, розповідати вірші і водити хороводи. І, звичайно ж, всі бажаючі зможуть зробити класні фотографії з нашими аніматорами.

Після цього чадам і їх батькам покажуть прекрасний спектакль "Царівна-жаба" за мотивами однойменної народної казки. В основі - п'єса авторства Анни Цибань. Під час представлення прозвучать пісні Е. Кулакова, а фінальна композиція покладена на музику Г. Гладкова. При чому, спектакль буде інтерактивним. Дітей захопить ця жива, весела, дуже добра казка! А як може бути інакше, якщо навіть Кощій і Баба Яга в ній не страшні. Відкриємо секрет: ці персонажі здивують вас своєю "гламурностью" і душевними піснями. Веселі ігри, анімація, ілюзії та перетворення ... Цей уявлення надовго залишиться в пам'яті!

Тривалість вистави - 50 хвилин (за півгодини до початку - вітання св. Миколая і розваги з казковими персонажами). Вистава на українському. Чекаємо Вас!

Інші дати

Схожі події

Німецький цирк Black and White Німецький цирк Black and White 39 Подiй Німецький цирк Black and White 22.02 - 21.04.2019 Декамерон Декамерон 2 Події Декамерон 6.03 - 07.03.2019 Мужики не танцюють стриптиз Мужики не танцюють стриптиз 5 Подiй Мужики не танцюють стриптиз 24.02 - 07.03.2019 Серенада Сонячної Долини 08 березня 19:00, Пт Серенада Сонячної Долини Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 200 грн. Серенада Сонячної Долини Вже не хочу 08 березня Серенада Сонячної Долини МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати