Привітання від Артема Пивоварова

Кожного дня 19:00
Обрати квиток

Про подiю


ОСОБИСТЕ ПРИВІТАННЯ ВІД АРТЕМА ПИВОВАРОВА ДЛЯ ТЕБЕ!

Артем Пивоваров - сучасний артист, саундпродюсер Pivovarov Production, музикант з нестандартним поглядом на музичну індустрію в Україні та країнах СНД. Артем Пивоваров належить до нового покоління артистів - зухвалих, внутрішньо вільних, з власною філософією, яку несе в маси. Однозначно, музика - це стихія Артема.

Якщо ти хочеш зробити своє свято енергійним, емоційним і по-справжньому музичним - замовляй особливе "стихійне" привітання від Артема. У спеціальному 30-секундному відео Артем нестандартно привітає тебе зі святом і зарядить тебе нереальною енергетикою!

Важливо! Після оформлення і оплати замовлення вам на пошту в квитку буде відправлено посилання на анкету для уточнення додаткової інформації. Анкета є обов'язковою для заповнення.

Умови для надання послуги:

  1. Термін замовлення - мінімум за два дні до необхідної дати, коли ви хочете отримати записане відео. Вважається з моменту надходження оплати та верифікації заявки.
  2. Повідомлення або привітання не повинно містити рекламні звернення та не може бути використане в комерційних цілях.
  3. Повідомити привід для привітання (день народження, весілля, хрестини, корпоратив, просто передати привіт і т.д.).
  4. Для запису відеопривітання потрібно зафіксувати обов'язковий текст, який необхідно сказати (наприклад, ім'я людини, котру вітаємо, особливі побажання). Також можна тезисно зафіксувати побажання, решту тексту Артем імпровізує.
  5. Хронометраж відеопривітання - до 30 сек.