Привітання від TVORCHI

Кожного дня 19:00
Обрати квиток

Про подiю

ОСОБИСТЕ ПРИВІТАННЯ ВІД ГУРТУ TVORCHI ДЛЯ ТЕБЕ!

TVORCHI - це тернопільський дует, що складається з українця Андрія Гуцуляка (музика) та нігерійця Джеффрі Кенні (вокал). Вони – креатори завтрашньої музики. Нею гурт випереджає час, що дуже відчувається саме в нашій індустрії. Коли музику TVORCHI хтось чує вперше, зазвичай реакція є такою - "вау, це українці"?

На початку цього року гурт став сенсацією Національного відбору на Євробачення-2020. Вони пройшли у фінал з першого місця, а стиль їх звучання обговорювали всі соц. мережі.

Якщо ти хочеш зробити своє свято супер-особливим - замовляй TVORCHе привітання від гурту! У спеціальному 30-секундному відео Андрій та Джеффрі привітають тебе та здивують своїм по-справжньому особливими творчим підходом.

Let's get your party started!

Важливо! Після оформлення і оплати замовлення вам на пошту в квитку буде відправлено посилання на анкету для уточнення додаткової інформації. Анкета є обов'язковою для заповнення.

Умови для надання послуги:

  1. Термін замовлення - мінімум за два дні до необхідної дати, коли ви хочете отримати записане відео. Вважається з моменту надходження оплати та верифікації заявки.
  2. Повідомлення або привітання не повинно містити рекламні звернення та не може бути використане в комерційних цілях.
  3. Повідомити привід для привітання (день народження, весілля, хрестини, корпоратив, просто передати привіт і т.д.).
  4. Для запису відеопривітання потрібно зафіксувати обов'язковий текст, який необхідно сказати (наприклад, ім'я людини, котру вітаємо, особливі побажання). Також можна тезисно зафіксувати побажання, решту тексту TVORCHI імпровізують.
  5. Хронометраж відеопривітання - до 30 сек.