Про Федота-стрільця

6 листопада 2019, Ср. 19:30
Київська фортеця Київ, Вхід з б-ра Лесі Українки 12-14
від 125 грн.
від 125 грн.

Галерея

Про Федота-стрільця у Києві - фото №1 Про Федота-стрільця у Києві
Про Федота-стрільця у Києві - фото №2 Про Федота-стрільця у Києві афіша
Про Федота-стрільця у Києві - фото №3 Про Федота-стрільця у Києві квитки
Про Федота-стрільця у Києві - фото №4 Про Федота-стрільця у Києві на concert.ua
Про Федота-стрільця у Києві - фото №5 Про Федота-стрільця у Києві фото

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Про Федота-стрільця"?

1. Петро Миронов - майстер, який розповість вам дивовижну за глибиною і змістом казку, яка і казка, і не казка, в якій ... і натяк, і добрим молодцям урок!
2. Вистава "Про Федота-стрільця" - чудова нагода для сімейного перегляду і поліпшення настрою!
3. Чай, кава додаються до квитка!

Авторська вистава Петра МІРОНОВА «Про Федота-стрільця» (пластичний фарс на одному видиху) за п'єсою Леоніда Філатова «Про Федота-стрільця, удалого молодця».

П'єса була написана відомим радянським актором і режисером Леонідом Філатовим в епоху перебудови, побачила світ у 1987 році. І вона відразу придбала величезну, просто неймовірну популярність - за прекрасний літературний стиль і тонку вишукану сатиру. Чарівний текст, в якому слова немов майстерно нанизані одне за іншим, і до цього дня не втратив своєї актуальності і гостроти. Навпаки! Він набуває нових барв і виблискує новими гранями з кожним новим показом у виконанні кожного актора, який береться втілити в життя цей чудовий твір, що стало вже світовою класикою.

Схожі події

Хор ім. Г. Верьовки 11 грудня 19:00, Ср Хор ім. Г. Верьовки Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 160 грн. Хор ім. Г. Верьовки Вже не хочу 11 грудня Хор ім. Г. Верьовки Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати В джазі тільки дівчата 08 грудня 16:00, Нд В джазі тільки дівчата Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 40 грн. В джазі тільки дівчата Вже не хочу 08 грудня В джазі тільки дівчата Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Пісочна казка Снігова Королева Пісочна казка Снігова Королева 3 Події Пісочна казка Снігова Королева 8.12 - 21.12.2019 Поневолення любов'ю 07 грудня 19:00, Сб Поневолення любов'ю Одеса, Український театр від 80 грн. Поневолення любов'ю Вже не хочу 07 грудня Поневолення любов'ю Український театр Придбати