Про Федота-Стрільця

4 червня 2020, Чт. 19:30
Київська фортеця Київ, Вхід з б-ра Лесі Українки 12-14
від 150 грн.
від 150 грн.

Про подiю

Про Федота-Стрільця в Києві! Чекаємо вас 2020-06-04 о 19:30 на майданчику Київська фортеця, Київ.


Цією чудовою комедійною виставою, яка давно вже стала класикою, ми відкриваємо новий майданчик Театру "Маскам Рад", яку ми назвали "ТЕАТРАЛЬНА ПЛОЩА".

Ми і раніше показували вистави просто неба, не підозрюючи, що коли-небудь подібні заходи набудуть зовсім іншого змісту.

Отже, до можливості роботи в приміщенні (поки імовірно це буде 11-15 червня), ми будемо показувати спектаклі на унікальній площі Київської Фортеці - звичайно, при дотриманні всіх заходів безпеки і з усіма пересторогами: дистанцією між глядачами, дистанцією між глядачами та акторами і іншими встановленими необхідними умовами. Тому ви можете сміливо приходити до нас, в тому числі з дітьми. Адже життя триває! І ТЕАТР FOREVER!

ТЕАТРАЛЬНА ПЛОЩА - це не тільки зустріч з мистецтвом театру, але також незабутня прогулянка по унікальній Київської Фортеці. Загалом, вас чекає шість в одному: театральне мистецтво, архітектура, історія, свіже повітря, чудові краєвиди Києва, корисний і пізнавальний вихід з карантину!

Авторський спектакль Петра МІРОНОВА «Про Федота-стрільця» (пластичний фарс на одному видиху) за п'єсою Леоніда Філатова «Про Федота-стрільця, удалого молодця»

Петро Миронов - Майстер, який розповість вам дивовижну по глибині і змістом Казку, яка і казка, і не казка, і в якій ... і натяк, і добрим молодцям урок.
П'єса була написана відомим радянським актором і режисером Леонідом Філатовим в епоху перебудови, побачила світ у 1987 році. І вона відразу придбала величезну, просто неймовірну популярність - за прекрасний літературний стиль і тонку вишукану сатиру. Чарівний текст, в якому слова немов майстерно нанизані одне за іншим, і до цього дня анітрохи не втратив своєї актуальності і гостроти. Навпаки !!! Він набуває нових барв і виблискує новими гранями з кожним новим показом у виконанні кожного актора, який береться втілити в життя цей чудовий твір, що стало вже світовою класикою
Прекрасний привід для сімейного перегляду і поліпшення настрою!

Вхід з бульвару Лесі Українки між будинками 12 і 14

Попереджаємо, що кількість місць строго обмежена через запобіжні заходи, тому не відкладайте придбання квитків в довгий ящик.

Схожі події

Двоє 12 липня 19:00, Нд Двоє Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. Двоє Вже не хочу 12 липня Двоє Театр на Чайній Придбати Стриптиз 10 липня 19:00, Пт Стриптиз Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. Стриптиз Вже не хочу 10 липня Стриптиз Театр на Чайній Придбати Біла акація 22 липня 20:00, Ср Біла акація Одеса, Зелений театр від 50 грн. Біла акація Вже не хочу 22 липня Біла акація Зелений театр Придбати Дон Жуан 08 липня 20:00, Ср Дон Жуан Одеса, Літній театр від 200 грн. Дон Жуан Вже не хочу 08 липня Дон Жуан Літній театр Придбати