Про кохання без слів

26 жовтня 2018, Пт. 19:00
Український театр Одеса, вул. Пастера, 15
від 20 грн.
від 20 грн.

Про подiю

Пісні, серенади, вірші, оди, поеми, романи, фільми, театральні драми, комедії – все це знайоме та звичне, коли йдеться про кохання. Адже не було б цього справді великого почуття – не було б ані життя у кожного з нас, ані, власне, й нас з вами не було б на білому світі.

Слів кохання й насправді — безліч. А якщо — залишити слова та дати волю почуттям? Та ще — й на сцені? До того ж - не на балетній, як можна було б передбачити, а на драматичній.

Неочікувано. На перший погляд — навіть незрозуміло для когось. Але — тільки на перший погляд. Тому що ледь стартуватиме це оригінальне та сповнене подиху справжнього кохання музично-пластичне теа-шоу, як...

Та не будемо забігати поперед паровозу. Хто подивиться — той побачить. І, напевно, потім ще й друзів приведе, щоб теж подивилися.

Схожі події

Німецький цирк Black and White Німецький цирк Black and White 23 Події Німецький цирк Black and White 23.03 - 21.04.2019 Чорний Квадрат: Гола правда 02 квітня 19:30, Вт Чорний Квадрат: Гола правда Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний Квадрат: Гола правда Вже не хочу 02 квітня Чорний Квадрат: Гола правда Bel etage Придбати Собаче серце -50% на другий 12 квітня 19:00, Пт Собаче серце Рівне, Рівненський академічний український музично-драматичний театр від 70 грн. Собаче серце Вже не хочу 12 квітня Собаче серце Рівненський академічний український музично-драматичний театр Придбати Лебедине озеро 24 березня 19:00, Нд Лебедине озеро Київ, Національна опера України від 150 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 24 березня Лебедине озеро Національна опера України Придбати