Про курочку Рябу і сонечко золоте

21 березня 2020, Сб. 11:00
від 80 грн.
від 80 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Про курочку Рябу і сонечко золоте в Києві! Чекаємо вас 2020-03-21 о 11:00 на майданчику Київський академічний театр ляльок, Київ.
Ви можете купити квитки на Про курочку Рябу і сонечко золоте на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).


В основі цього незвичайного спектаклю дві відомі українські народні казки - Курочка Ряба і Ріпка.

Глядачі матимуть змогу побачити органічно використані елементи дитячого фольклору - скоромовки, іграшки, пісні, танцю. Все це створює унікальну атмосферу поєднання акторів, ляльки і глядача. У Баби і Діда бійка - вони готуються до весняних робіт у полі. Навіть Песик і Кішка захоплено їм допомагають. Але несподівано захворіла Курочка Ряба. Баба допомагає вилікувати Курочку. І за це курочка дарує їй золоте яєчко.

Всі герої вистави разом з глядачами намагаються розбити золоте яєчко, але нічого у них не виходить. І тільки маленька Мишка допомагає його розбити. А далі - диво! Яєчко розбивається, але замість жовтка в ньому знаходиться зернятко. Виявляється, що зернятко це не просте, а чарівне. Герої вирішують посадити в землю і подивитися, що з нього виросте. І ось з зернятка виростає чарівна Ріпка, яку персонажі казки разом витягають із землі. І в небі з'являється Сонечко золоте.