Подію скасовано

Про курочку Рябу і сонечко золоте

21 - 31 березня 2020 11:00
від 80 грн.
від 80 грн.

Про подiю

Будь ласка, зверніть увагу

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 3 квітня 2020 року, цю подію скасовано.

Організатор уповноважив Concert.ua здійснювати повернення коштів за придбані у нас квитки. Для цього ви можете скористатись послугою “Автоповернення” через особистий кабінет на сайті Concert.ua.

Організатор: Київський театр ляльок

Також Ви маєте змогу обміняти свій квиток на майбутні події театру, звернувшись до каси театру.

Детальніше про перенесення подій та повернення коштів: http://bit.ly/2WiRbq0

В основі цього незвичайного спектаклю дві відомі українські народні казки - Курочка Ряба і Ріпка.

Глядачі матимуть змогу побачити органічно використані елементи дитячого фольклору - скоромовки, іграшки, пісні, танцю. Все це створює унікальну атмосферу поєднання акторів, ляльки і глядача. У Баби і Діда бійка - вони готуються до весняних робіт у полі. Навіть Песик і Кішка захоплено їм допомагають. Але несподівано захворіла Курочка Ряба. Баба допомагає вилікувати Курочку. І за це курочка дарує їй золоте яєчко.

Всі герої вистави разом з глядачами намагаються розбити золоте яєчко, але нічого у них не виходить. І тільки маленька Мишка допомагає його розбити. А далі - диво! Яєчко розбивається, але замість жовтка в ньому знаходиться зернятко. Виявляється, що зернятко це не просте, а чарівне. Герої вирішують посадити в землю і подивитися, що з нього виросте. І ось з зернятка виростає чарівна Ріпка, яку персонажі казки разом витягають із землі. І в небі з'являється Сонечко золоте.

Схожі події

Чарівник смарагдового міста Нова дата 06 червня 12:00, Сб Чарівник смарагдового міста Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 100 грн. Чарівник смарагдового міста Вже не хочу 06 червня Чарівник смарагдового міста Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов Подію скасовано 13 березня 15:00, Пт Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов Одеса, БК Політеху (ОНПУ) від 100 грн. Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов Вже не хочу 13 березня Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов БК Політеху (ОНПУ) Придбати Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов Подію скасовано 13 березня 18:00, Пт Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов Одеса, БК Політеху (ОНПУ) від 100 грн. Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов Вже не хочу 13 березня Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов БК Політеху (ОНПУ) Придбати Дюймовочка СТАТУС УТОЧНЯЕТСЯ 11 квітня 11:00, Сб Дюймовочка Одеса, Український театр від 20 грн. Дюймовочка Вже не хочу 11 квітня Дюймовочка Український театр Придбати