Про курочку Рябу і сонечко золоте

16 лютого 2019, Сб. 11:00
Київський академічний театр ляльок Київ, вул. Грушевського, 1-а

Про подiю

В основі цього незвичайного спектаклю дві відомі українські народні казки - Курочка Ряба і Ріпка.

Глядачі матимуть змогу побачити органічно використані елементи дитячого фольклору - скоромовки, іграшки, пісні, танцю. Все це створює унікальну атмосферу поєднання акторів, ляльки і глядача. У Баби і Діда бійка - вони готуються до весняних робіт у полі. Навіть Песик і Кішка захоплено їм допомагають. Але несподівано захворіла Курочка Ряба. Баба допомагає вилікувати Курочку. І за це курочка дарує їй золоте яєчко.

Всі герої вистави разом з глядачами намагаються розбити золоте яєчко, але нічого у них не виходить. І тільки маленька Мишка допомагає його розбити. А далі - диво! Яєчко розбивається, але замість жовтка в ньому знаходиться зернятко. Виявляється, що зернятко це не просте, а чарівне. Герої вирішують посадити в землю і подивитися, що з нього виросте. І ось з зернятка виростає чарівна Ріпка, яку персонажі казки разом витягають із землі. І в небі з'являється Сонечко золоте.

Схожі події

Німецький цирк Black and White Німецький цирк Black and White 39 Подiй Німецький цирк Black and White 22.02 - 21.04.2019 Білосніжка і сім гномів Білосніжка і сім гномів 1 Подія Білосніжка і сім гномів 2.03 - 02.03.2019 Смарагдове місто 24 лютого 12:00, Нд Смарагдове місто Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 10 грн. Смарагдове місто Вже не хочу 24 лютого Смарагдове місто Одеський театр Опери та Балету Придбати Навколосвітня подорож Навколосвітня подорож 2 Події Навколосвітня подорож 23.02 - 24.02.2019