Про що мовчать жінки

4 лютого 2019, Пн. 19:00
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

Про що мовчать жінки у Рівному - фото №1 Про що мовчать жінки у Рівному
Про що мовчать жінки у Рівному - фото №2 Про що мовчать жінки у Рівному афіша
Про що мовчать жінки у Рівному - фото №3 Про що мовчать жінки у Рівному квитки
Про що мовчать жінки у Рівному - фото №4 Про що мовчать жінки у Рівному на concert.ua
Про що мовчать жінки у Рівному - фото №5 Про що мовчать жінки у Рівному фото
Про що мовчать жінки у Рівному - фото №6 Про що мовчать жінки у Рівному піти

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Про що мовчать жінки"?

1. Захопливий сюжет із хитрими інтригами.
2. Іскрометний гумор, яким не можна не заразитися.
3. Талановита і яскрава гра акторів, від якої складно відвести погляд.

Хочете подивитися чисто англійський детектив на театральній сцені? Тоді чекаємо вас 4 лютого в Рівненському драмтеатрі.

Завдяки фільмам ми всі дізналися, що думають чоловіки... А що стосується прекрасної половини? Чи вважаєте, щоб дізнатися, про що мовчать жінки, варто лише запитати про це? Зовсім ні. Не потрібно слухати, потрібно дивитися.

Адже жінки можуть базікати просто без угаву! Тому це не так вже й важливо. Найголовніше те, про що вони мовчать. І якщо в кожній представниці слабкої статі є якась загадка, то що говорити про одразу п'ятьох дам? При цьому всьому, вони зібралися під дахом одного маєтку, де вночі сталося вбивство.

Дізнатися, хто ж з них злочинець, береться детектив з поліцейського управління. Його чекає непросте завдання, адже в пошуках істини, збираючи свідчення і зіставляючи факти, складно не збожеволіти від чарівної логіки і єлейних промов милих дам.

Пропонуємо вам на дві години поринути в атмосферу справжнього розслідування. Вас чекає цікавий і спокусливий сюжет! Адже головне запитання буде обов'язково розкрите!

Схожі події

Севільський цирульник 03 травня 18:30, Пт Севільський цирульник Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Севільський цирульник Вже не хочу 03 травня Севільський цирульник Одеський театр Опери та Балету Придбати Батерфляй - Заборонені кольори 27 квітня 18:00, Сб Батерфляй - Заборонені кольори Маріуполь, Палац культури "Молодіжний" від 100 грн. Батерфляй - Заборонені кольори Вже не хочу 27 квітня Батерфляй - Заборонені кольори Палац культури "Молодіжний" Придбати О Два 29 квітня 18:30, Пн О Два Маріуполь, Палац культури "Молодіжний" від 100 грн. О Два Вже не хочу 29 квітня О Два Палац культури "Молодіжний" Придбати Орфей і Еврідіка 11 травня 18:30, Сб Орфей і Еврідіка Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Орфей і Еврідіка Вже не хочу 11 травня Орфей і Еврідіка Одеський театр Опери та Балету Придбати