Прогулянка по Одесі

12 жовтня 2018, Пт. 19:00
Єврейський культурний центр Одеса, вул. Ніжинська, 77/79
від 120 грн.
від 120 грн.

Про подiю

Музичний спектакль «Прогулянка по Одесі» - чудова нагода провести вечір з друзями, коханими або родиною.

Під ритми джазу і пісні різних епох, у Вас з'явиться можливість відвідати танцювально - музичну екскурсію по улюбленій Одесі! Глядачі гуляють по місту разом з новоприбулими туристами, слухають живу музику у виконанні професійних акторів різних театрів і стають свідками зародження історії кохання! Театральний проект «Прогулянка по Одесі» - симбіоз класичного театру і легкого розважального жанру.

Сучасне музично-хореографічне шоу театрального проекту "MORE" та професійного балету «In Motion», який паразит різноманітністю стилів, в тому числі і степу, у виконанні чемпіона Світу. Віртуальна екскурсія по історії і знакових місцях Одеси, в сумі з колоритним місцевим гумором - це відповідь на запит будь-якого глядача.

Схожі події

Дракон 20 жовтня 19:00, Сб Дракон МЦКМ (Жовтневий палац), Київ від 120 грн. Дракон Вже не хочу 20 жовтня Дракон МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Лускунчик 09 листопада 18:30, Пт Лускунчик Одеський Національний Академічний театр опери та балету, Одеса від 40 грн. Лускунчик Вже не хочу 09 листопада Лускунчик Одеський Національний Академічний театр опери та балету Придбати чужі 20 жовтня 19:30, Сб чужі Urban Music Hall, Одеса від 200 грн. чужі Вже не хочу 20 жовтня чужі Urban Music Hall Придбати Кайдашева сім’я 01 грудня 19:00, Сб Кайдашева сім’я Центральний будинок офіцерів, Київ від 80 грн. Кайдашева сім’я Вже не хочу 01 грудня Кайдашева сім’я Центральний будинок офіцерів Придбати