# ПРОЛЮБОВЬ - Великий концерт до Дня Святого Валентина

14 лютого 2020, Пт. 19:00
StereoPlaza Київ, п-т Лобановського, 119
від 350 грн.
від 350 грн.
Обрати квиток

Про подiю

SECRET GUEST, Скрябін і LETAY зустрінуться на одній сцені під час святкового концерту до Дня Святого Валентина в клубі STEREOPLAZA 14 лютого 2020.

ПРОЛЮБОВ можна говорити довго, але неможливо сказати про неї краще, ніж у пісні.
ПРОЛЮБОВ знає кожен, але не кожному пощастило її знайти.
ПРОЛЮБОВ 14 лютого буде писати в соціальних мережах, кричати на всіх перехрестях, згадувати в листівках і з великої сцени.

На великий святковий концерт до Дня всіх закоханих в цьому році запрошені ті, хто вже знайшов свою любов, і ті, хто ще тільки мріє її знайти. Учасники дійства - всІ романтики і найліричніші артисти країни.

Ім'я головного хедлайнера поки тримають в секреті, відомо, що ним стане популярна українська рок-група, учасники якої вже давно здобули славу головних рок-романтиків країни. Під їхні пісні українці переживали перші закоханості, зустрічалися і розлучилися назавжди, і звичайно мріяли про те, що головна зустріч ще попереду. 14 лютого, в День всіх закоханих, ці музиканти співатимуть виключно ПРОЛЮБОВ.

Ще два учасники концерту - гурти Скрябін і LETAY.

Скрябін - рок-група, любов до якої в різний час її творчого шляху відчував в своєму серці практично кожен меломан. Вони пролюбов до музики, до Батьківщини і до рідних. Але найголовніше Скрябін - це наша спільна історія пролюбов до Кузьми. Зараз пісні Андрія Кузьменка в складі групи виконує Yurcash, але ще і сьогодні на концертах Скрябіна вони звучать все так само переконливо, як і за часів Кузьми.

Ілля Рєзніков, більш відомий слухачам, як LETAY - той самий хлопець, який підкорив глядачів Нацвідбору "Євробачення-2019" експериментальним театралізованим номером і романтичним пісенним виконанням «Мила моя». Чи не перестав LETAY співати пролюбов і після конкурсу. Його трек «Кохана» став саундтреком до народного кіноблокбастеру «Свінгери 2», а lyric video «Лицарю личить сталь», об'єднав рефлексії любові з роздумами про країну.