14 лютого 2020, Пт. 19:00
StereoPlaza Київ, п-т Лобановського, 119
від 350 грн.
від 350 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Друга Ріка, Скрябін і LETAY зустрінуться на одній сцені під час святкового концерту до Дня Святого Валентина в клубі STEREOPLAZA 14 лютого 2020 року.

ПРОЛЮБОВ можна розмовляти довго, проте немає способу сказати про неї краще, ніж заспівати.
ПРОЛЮБОВ знає кожен, але не кожному вже пощастило її знайти.
ПРОЛЮБОВ 14 лютого писатимуть у соцмережах, кричатимуть на перехрестях, згадуватимуть у листівках і гратимуть з великої сцени.

Великий святковий концерт до Дня всіх закоханих, буде влаштовано для тих, хто вже знайшов своє кохання, і тих, хто ще тільки мріє його знайти. Учасники дійства – всі романтики та найліричніші в Україні гурти.

Друга Ріка здобули славу головних рок-романтиків майже одразу, як увірвались до українського ТБ і радіопростору. Слухаючи їхні «Вже не сам» і «Так мало тут тебе» ми переживали перші закоханості, під «Три хвилини» зустрічались і розлучились назавжди, під «Дотик» мріяли, що головна зустріч все ж таки ще попереду. Сьогодні «Друга Ріка» так само співає ПРОЛЮБОВ. Через «Монстр», «Ангел», «Ти є я», «Париж», «Сьомий день» і навіть меланхолійний «Секрет» вони розкривають це почуття з різних боків. Допомагають зрозуміти і відчути любов у всіх доступних для неї проявах.

Ще два учасники концерту - гурти Скрябін і LETAY.

Скрябін - рок-група, любов до якої в різний час її творчого шляху відчував в своєму серці практично кожен меломан. Вони пролюбов до музики, до Батьківщини і до рідних. Але найголовніше Скрябін - це наша спільна історія пролюбов до Кузьми. Зараз пісні Андрія Кузьменка в складі групи виконує Yurcash, але ще і сьогодні на концертах Скрябіна вони звучать все так само переконливо, як і за часів Кузьми.

Ілля Рєзніков, більш відомий слухачам, як LETAY - той самий хлопець, який підкорив глядачів Нацвідбору "Євробачення-2019" експериментальним театралізованим номером і романтичним пісенним виконанням «Мила моя». Чи не перестав LETAY співати пролюбов і після конкурсу. Його трек «Кохана» став саундтреком до народного кіноблокбастеру «Свінгери 2», а lyric video «Лицарю личить сталь», об'єднав рефлексії любові з роздумами про країну.

14 лютого, StereoPlaza, ПРОЛЮБОВ