PHOTON x Promin ': Ben Klock, Ellen Allien, DVS1, Voin Oruwu

13 жовтня 2019, Нд. 22:00
від 650 грн.
від 650 грн.
Обрати квиток

Галерея

PHOTON x Promin ': Ben Klock, Ellen Allien, DVS1, Voin Oruwu у Києві - фото №1 PHOTON x Promin ': Ben Klock, Ellen Allien, DVS1, Voin Oruwu у Києві
PHOTON x Promin ': Ben Klock, Ellen Allien, DVS1, Voin Oruwu у Києві - фото №2 PHOTON x Promin ': Ben Klock, Ellen Allien, DVS1, Voin Oruwu у Києві афіша

Про подiю

Чому варто відвідати?

1. Поринути в аудіовізуальну атмосферу вечірок Promin'.
2. Побачити перший в Україні шоукейс Photon: синергія музики і світла.
3. Дослідити можливості орієнтації звуку і світла.

Подібно до того, як промінь світла, немов містичне одкровення, раптом розсікає матерію темряви, так погляду з'являється і Promin' - серія аудіовізуальних вечірок від H2D і Smailov повертається.

Після запеклого діджей-сету Modeselektor, а раніше - атмосферних виступів Apparat і Telefon Tel-Aviv, команда Promin 'в колаборації з електронним продюсером і резидентом клубу Berghain Беном 13 жовтня представлять Києву шоукейс Photon.

Досліджуючи можливості просторової орієнтації звуку, Photon розширює межі його сприйняття - синергія музики, світла і архітектури породжує унікальний мультисенсорний досвід, демонструє співвідношення звуку і простору. Кожна з вечірок знаходить своє місце у виключній локації, яка дозволяє провести необхідні маніпуляції зі світловими інсталяціями, перетворивши медіа-арт у природний контекст електронної музики.