22 червня 2018, Пт. 22:00
Арт-завод Платформа Київ, вул. Біломорська, 1
від 700 грн.
від 700 грн.

Галерея

Promin' у Києві - фото №1 Promin' у Києві
Promin' у Києві - фото №2 Promin' у Києві афіша
Promin' у Києві - фото №3 Promin' у Києві квитки
Promin' у Києві - фото №4 Promin' у Києві на concert.ua
Promin' у Києві - фото №5 Promin' у Києві фото
Promin' у Києві - фото №6 Promin' у Києві піти

Про подiю

Чому варто піти на PROMIN'?

1. PROMIN' – одна з найбільш очікуваних вечірок літа.
2. PROMIN' – сучасне музично-візуальне шоу, що перевертає свідомість.
3. На вечірці на вас чекає виступ суперзірок IDM.

22 червня на майданчику Арт-заводу «Платформа» відбудеться найбільша вечірка для всіх поціновувачів електронної танцювальної музики – PROMIN'. Не пропустіть!

На вас чекає масштабне шоу, що об'єднує музику і візуальні ефекти. Вже через декілька хвилин стане зрозуміло: PROMIN' – це результат роботи людей, по-справжньому відданих техно. Організатори вже анонсували серію сміливих експериментів. Це будуть спільні творіння з командою Festilights (Нідерланди), що вражає незвичайним світловим дизайном. Відзначиться в шоу і група віджеїв клубу Berghain / Panorama Bar (Берлін). А ще вечірку будуть всіляко оживляти учасники формації митців Pfadfinderei.

Також у шоу візьмуть участь круті гості з Німеччини та США – Apparat і Джошуа Юстіс із live шоу проекту Telefon Tel Aviv. Apparat – проект берлінського музиканта і продюсера Саші Рингу. Він увійшов у світ IDM із випуском альбому Orchestra of Bubbles, за яким прийшли світове визнання і потужний поштовх до творчого розвитку. Telefon Tel Aviv підкорюють складною і водночас гармонійною музикою. На сцені музиканти – непередбачувані.

Приходьте, щоб зануритися у світ музичної магії і побачити свій промінь світла серед напівтемряви! До зустрічі!

Схожі події

Secret Operations 09 лютого 23:00, Сб Secret Operations Київ, ATLAS від 350 грн. Secret Operations Вже не хочу 09 лютого Secret Operations ATLAS Придбати KIEV ON FIRE! 15 лютого 23:00, Пт KIEV ON FIRE! Київ, Secret Place від 250 грн. KIEV ON FIRE! Вже не хочу 15 лютого KIEV ON FIRE! Secret Place Придбати DNK x DJ KASHIN 25 січня 23:00, Пт DNK x DJ KASHIN Київ, ATLAS від 250 грн. DNK x DJ KASHIN Вже не хочу 25 січня DNK x DJ KASHIN ATLAS Придбати Atlas Weekend 2019 10 липня 14:00, Ср Atlas Weekend 2019 Київ, ВДНГ від 500 грн. Atlas Weekend 2019 Вже не хочу 10 липня Atlas Weekend 2019 ВДНГ Придбати