Прощальна ніч з Kazanova

25 січня 2020, Сб. 19:00
Київська фортеця Київ, Вхід з б-ра Лесі Українки 12-14
від 150 грн.
від 150 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Прощальна ніч з KAZANOVA"?

1. Екслюзивна в Україні вистава Театру "Маскам Рад" (за домовленістю з автором).
3. Нагода побувати у Венеції на щорічному карнавалі разом із самим Джакомо KAZANOVA.
3. Чудова гра досвідчених талановитих акторів театру та кіно.

KAZANOVA - це ім`я стало давно загальним для всіх ловеласів, дон-жуанів і бабіїв. KAZANOVA - це символ кохання, спокуси й зваблення.

KAZANOVA - звучить водночас, як заклик і покликання. Всі жінки мріють про ніч з KAZANOVA. Проте саме ЦЯ НІЧ стане для амплуа KAZANOVA прощальною... Чому? Дивіться виставу у виконанні прекрасних акторів.

"Прошальна ніч з KAZANOVA" - ексцентрична романтична комедія про пошуки себе та справжнє кохання, ексклюзив від Театру "Маскам Рад".

Автор вистави: Інна Гончарова

Вистава для 16+

Схожі події

Чорний квадрат 09 серпня 20:00, Нд Чорний квадрат "Хто кого хоче" Одеса, Зелений театр від 250 грн. Чорний квадрат Вже не хочу 09 серпня Чорний квадрат "Хто кого хоче" Зелений театр Придбати стриптиз 09 серпня 19:00, Нд стриптиз Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. стриптиз Вже не хочу 09 серпня стриптиз Театр на Чайній Придбати Про що мовчать чоловіки. На даху 20 серпня 20:00, Чт Про що мовчать чоловіки. На даху Львів, !FESTrepublic від 200 грн. Про що мовчать чоловіки. На даху Вже не хочу 20 серпня Про що мовчать чоловіки. На даху !FESTrepublic Придбати Біла акація 12 серпня 20:00, Ср Біла акація Одеса, Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ від 50 грн. Біла акація Вже не хочу 12 серпня Біла акація Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ Придбати