прощальне танго

11 грудня 2019, Ср. 20:00
від 150 грн.
від 150 грн.

Про подiю

Чому варто піти на спектакль Прощальне танго?

1. Якщо вам подобається епоха 60-х
2. Сюжет, що чіпляє за живе
3. Відмінна спільна робота чудовою Анни Варпаховської і молодих акторів

У Національному академічному театрі російської драми ім. Лесі Українки бенефіс примадонни великої сцени - чудовою Анни Варпаховської! У феєричної трагікомедії «Прощальне танго» актриса зіграла роль імпозантній сеньйори Едди - володарки доль і в'язня власних пристрастей.

Створений за п'єсою італійського драматурга Альдо Ніколаї спектакль переносить глядачів у 60-ті роки минулого століття. Перед нами усього троє героїв: солідна, далеко не бідна жінка постбальзаківського віку Едда, її балакуча служниця Фока і симпатичний молодий чоловік Еліо.

Життя головної героїні вже котиться до заходу, але її пам'ять не хоче з цим миритися. Вчорашня спокусниця знаменитих і багатих - міністрів, генералів, принців, дипломатів і навіть одного індійського магараджа - живе спогадами про колишні любовні перемоги. Здається, що сеньйора стирає межу між минулим і сьогоденням, між вигадкою та реальністю. Вдень вона ще якось утримується на плаву свідомості, а ось вночі її уяву несеться в країну мрій. Замість сну - мріяння про чисту, яскравою, неіспачканной любові. Де ж ти, принц на білому коні?

І ось одного вечора лунає дзвінок у двері. На порозі - він ... Гарний, молодий, фатальний. Невже її мрія збулася? Можливо, саме цей юнак прикрасить захід її життя. Не варто поспішати з висновками. Хлопець якось наполегливо розпитує про минуле Едди, уточнює кожну деталь, як ніби-то что-то знає або здогадується ... Тільки під кінець вистави глядач розуміє, що пов'язує двох героїв.

«Прощальне танго» - це і гірка історія самотності, і розплата за страшні гріхи, і пізніше прозріння, від якого не втекти.

Інші дати

Схожі події

Театр «Маски» в комедії «Дон Жуан» Театр «Маски» в комедії «Дон Жуан» 2 Події Театр «Маски» в комедії «Дон Жуан» 15.08 - 28.08.2020 тітка Чарлея 19 серпня 20:00, Ср тітка Чарлея Одеса, Літній театр від 50 грн. тітка Чарлея Вже не хочу 19 серпня тітка Чарлея Літній театр Придбати Странный спектакль день 1 15 серпня 19:00, Сб Странный спектакль день 1 Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. Странный спектакль день 1 Вже не хочу 15 серпня Странный спектакль день 1 Театр на Чайній Придбати Про що мовчать чоловіки. На даху 20 серпня 20:00, Чт Про що мовчать чоловіки. На даху Львів, !FESTrepublic від 200 грн. Про що мовчать чоловіки. На даху Вже не хочу 20 серпня Про що мовчать чоловіки. На даху !FESTrepublic Придбати