прощальне танго

11 грудня 2019, Ср. 20:00
від 150 грн.
від 150 грн.

Про подiю

Чому варто піти на спектакль Прощальне танго?

1. Якщо вам подобається епоха 60-х
2. Сюжет, що чіпляє за живе
3. Відмінна спільна робота чудовою Анни Варпаховської і молодих акторів

У Національному академічному театрі російської драми ім. Лесі Українки бенефіс примадонни великої сцени - чудовою Анни Варпаховської! У феєричної трагікомедії «Прощальне танго» актриса зіграла роль імпозантній сеньйори Едди - володарки доль і в'язня власних пристрастей.

Створений за п'єсою італійського драматурга Альдо Ніколаї спектакль переносить глядачів у 60-ті роки минулого століття. Перед нами усього троє героїв: солідна, далеко не бідна жінка постбальзаківського віку Едда, її балакуча служниця Фока і симпатичний молодий чоловік Еліо.

Життя головної героїні вже котиться до заходу, але її пам'ять не хоче з цим миритися. Вчорашня спокусниця знаменитих і багатих - міністрів, генералів, принців, дипломатів і навіть одного індійського магараджа - живе спогадами про колишні любовні перемоги. Здається, що сеньйора стирає межу між минулим і сьогоденням, між вигадкою та реальністю. Вдень вона ще якось утримується на плаву свідомості, а ось вночі її уяву несеться в країну мрій. Замість сну - мріяння про чисту, яскравою, неіспачканной любові. Де ж ти, принц на білому коні?

І ось одного вечора лунає дзвінок у двері. На порозі - він ... Гарний, молодий, фатальний. Невже її мрія збулася? Можливо, саме цей юнак прикрасить захід її життя. Не варто поспішати з висновками. Хлопець якось наполегливо розпитує про минуле Едди, уточнює кожну деталь, як ніби-то что-то знає або здогадується ... Тільки під кінець вистави глядач розуміє, що пов'язує двох героїв.

«Прощальне танго» - це і гірка історія самотності, і розплата за страшні гріхи, і пізніше прозріння, від якого не втекти.

Інші дати

прощальне танго

17 лютого 2020 20:00

Національний академічний театр російської драми ім. Лесі Українки, Київ

Перейти до опису
від 150 грн.

прощальне танго

28 березня 2020 17:00

Національний академічний театр російської драми ім. Лесі Українки, Київ

Перейти до опису
від 150 грн.

Схожі події

За двома зайцями За двома зайцями 3 Події За двома зайцями 9.02 - 20.02.2020 Чоловіча логіка 28 січня 19:00, Вт Чоловіча логіка Одеса, Український театр від 120 грн. Чоловіча логіка Вже не хочу 28 січня Чоловіча логіка Український театр Придбати La Traviata La Traviata 2 Події La Traviata 19.01 - 23.02.2020 Захід Захід 3 Події Захід 19.01 - 29.02.2020