прощальне танго

21 листопада 2019, Чт. 20:00
від 150 грн.
від 150 грн.

Про подiю

Чому варто піти на спектакль Прощальне танго?

1. Якщо вам подобається епоха 60-х
2. Сюжет, що чіпляє за живе
3. Відмінна спільна робота чудовою Анни Варпаховської і молодих акторів

У Національному академічному театрі російської драми ім. Лесі Українки бенефіс примадонни великої сцени - чудовою Анни Варпаховської! У феєричної трагікомедії «Прощальне танго» актриса зіграла роль імпозантній сеньйори Едди - володарки доль і в'язня власних пристрастей.

Створений за п'єсою італійського драматурга Альдо Ніколаї спектакль переносить глядачів у 60-ті роки минулого століття. Перед нами усього троє героїв: солідна, далеко не бідна жінка постбальзаківського віку Едда, її балакуча служниця Фока і симпатичний молодий чоловік Еліо.

Життя головної героїні вже котиться до заходу, але її пам'ять не хоче з цим миритися. Вчорашня спокусниця знаменитих і багатих - міністрів, генералів, принців, дипломатів і навіть одного індійського магараджа - живе спогадами про колишні любовні перемоги. Здається, що сеньйора стирає межу між минулим і сьогоденням, між вигадкою та реальністю. Вдень вона ще якось утримується на плаву свідомості, а ось вночі її уяву несеться в країну мрій. Замість сну - мріяння про чисту, яскравою, неіспачканной любові. Де ж ти, принц на білому коні?

І ось одного вечора лунає дзвінок у двері. На порозі - він ... Гарний, молодий, фатальний. Невже її мрія збулася? Можливо, саме цей юнак прикрасить захід її життя. Не варто поспішати з висновками. Хлопець якось наполегливо розпитує про минуле Едди, уточнює кожну деталь, як ніби-то что-то знає або здогадується ... Тільки під кінець вистави глядач розуміє, що пов'язує двох героїв.

«Прощальне танго» - це і гірка історія самотності, і розплата за страшні гріхи, і пізніше прозріння, від якого не втекти.

Інші дати

прощальне танго

11 грудня 2019 20:00

Національний академічний театр російської драми ім. Лесі Українки, Київ

Перейти до опису
від 150 грн.

Схожі події

Хор ім. Г. Верьовки 11 грудня 19:00, Ср Хор ім. Г. Верьовки Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 160 грн. Хор ім. Г. Верьовки Вже не хочу 11 грудня Хор ім. Г. Верьовки Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати В джазі тільки дівчата 08 грудня 16:00, Нд В джазі тільки дівчата Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 40 грн. В джазі тільки дівчата Вже не хочу 08 грудня В джазі тільки дівчата Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Пісочна казка Снігова Королева Пісочна казка Снігова Королева 3 Події Пісочна казка Снігова Королева 8.12 - 21.12.2019 Пісочне шоу-казка Снігова Королева 21 грудня 12:00, Сб Пісочне шоу-казка Снігова Королева Київ, Будинок Кіно від 120 грн. Пісочне шоу-казка Снігова Королева Вже не хочу 21 грудня Пісочне шоу-казка Снігова Королева Будинок Кіно Придбати