Танго-спектакль на біс: Prosto ТА

11 листопада 2019, Пн. 19:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 190 грн.
від 190 грн.

Галерея

Танго-спектакль на біс: Prosto ТА у Києві - фото №1 Танго-спектакль на біс: Prosto ТА у Києві
Танго-спектакль на біс: Prosto ТА у Києві - фото №2 Танго-спектакль на біс: Prosto ТА у Києві афіша
Танго-спектакль на біс: Prosto ТА у Києві - фото №3 Танго-спектакль на біс: Prosto ТА у Києві квитки
Танго-спектакль на біс: Prosto ТА у Києві - фото №4 Танго-спектакль на біс: Prosto ТА у Києві на concert.ua
Танго-спектакль на біс: Prosto ТА у Києві - фото №5 Танго-спектакль на біс: Prosto ТА у Києві фото

Про подiю

11го листопада о 19:00 у Caribbean Club Concert Hall відбудеться сучасна танго-вистава «Prosto TA».

Вистава «Prosto TA» з’явилася завдяки зустрічі та задуму творчих людей: засновниці студії танців «GOLDANCE» Світлани Шеветовської, музикантів віртуоз-квартету KIEV TANGO PROJECT і молодому танцювальному театру WAVE. Режисером вистави був запрошений відомий хореограф-постановник Олексій Бусько.

«Так склалося, що ми живемо в епоху надлишку інформації, щоденно проникаючою в наш розум. Часто, підсвідомо, ми поглинаємо терабайти думок та витворів інших людей. Найскладнішим є зконцентруватися на простих речах, адже саме з них складається все, що спершу здається складним... На щастя, абстрактне мислення, яким наділений кожен з нас, створило такий феномен як мистецтво, яке в свою чергу втілилося в різні види та форми. Саме, стикаючись з ним, людина може на мить відмовитися від зовнішнього світу та зануритися у свою свідомість, підсвідомість, душу, і, мабуть, знайти для себе прості відповіді на складні питання», - так говорить сам Олексій Бусько про танго-виставу «Prosto TA».

Це перша в Україні танго-вистава під живий супровід KIEV TANGO PROJECT, де учасниками будуть не лише танцівники, а й самі музиканти. Ми зітремо усі штампи та стереотипи навколо танго та повністю перевернемо ваше уявлення про цей стиль та про поняття «танго-виставу» у цілому.

Ми покажемо, яким танго є насправді та розкажемо просто про найголовніше...

Не пропустіть!

Схожі події

Lindemann 06 березня 19:00, Пт Lindemann Київ, StereoPlaza Вже не хочу 06 березня Lindemann StereoPlaza Придбати Monatik 01 грудня 18:00, Нд Monatik Бровари, ТРЦ Термінал, Льодова арена від 499 грн. Monatik Вже не хочу 01 грудня Monatik ТРЦ Термінал, Льодова арена Придбати Imagine Dragons and Coldplay Symphonic Cover Show -25% на кожен 23 листопада 19:00, Сб Imagine Dragons and Coldplay Symphonic Cover Show Одеса, Одеська обласна філармонія від 250 грн. Imagine Dragons and Coldplay Symphonic Cover Show Вже не хочу 23 листопада Imagine Dragons and Coldplay Symphonic Cover Show Одеська обласна філармонія Придбати