Прыгай Киска

5 липня 2018, Чт. 19:00
ПБК Київ, Труханів острів (200 м від пішохідного мосту)
від 300 грн.
від 300 грн.

Про подiю

Чому варто піти на концерт проекту «Прыгай Киска»?

1. Феєричне повернення скандального проекту неможливо пропустити!
2. Влаштувати слем і пошуміти, як ви це вмієте.
3. Надихнути Петара на нові звершення жарким прийомом.

5 липня на ПБК - крутий камбек-концерт легендарного проекту «Прыгай Киска». Не пропусти! Всього один вечір для завзятих шанувальників групи на те, щоб відсвяткувати круте повернення проекту. А це значить, усім треба бути!

Хоча творчість «Прыгай Киска» відносять до жанру репу, сам лідер групи не хоче ставити будь-які штампи і каже, що важливіший посил і атмосфера кожної пісні. А жанр - це другорядне. Петар і його команда виходять на сцену не для того, щоб публіка просто похитала руками. Місія цих музикантів - не тільки прокачати, а й дати всім повну свободу дій. Хочеш влаштувати слем - будь ласка! Можна навіть чимось жбурнути один в одного. Це ж «Прыгай Киска».

Проект Петара Мартича існує всього рік. Але за цей час (вдумайтеся!) було записано 12 альбомів. Їхні пісні - веселі, стьобні і повні абсурдних рядків - за короткий період знайшли масовий відгук у соцмережах. У результаті група перейшла від лайків в інтернеті до рівня повних залів. Петар писав пісні для «Прыгай Киска» за півгодини. У цьому - фішка імпульсивного проекту. Якщо відразу не прокачало, треба видаляти. Приходьте, щоб пережити найпотужнішу подію літа! Побачимося!

Схожі події

Enrique Iglesias Enrique Iglesias 2 Події Enrique Iglesias 30.09 - 30.09.2018 Till Lindemann 01 грудня 20:00, Сб Till Lindemann ATLAS, Київ від 1550 грн. Till Lindemann Вже не хочу 01 грудня Till Lindemann ATLAS Придбати TWENTY ONE PILOTS - THE BANDITO TOUR 30 січня 19:00, Ср TWENTY ONE PILOTS - THE BANDITO TOUR Палац Спорту, Київ від 1090 грн. TWENTY ONE PILOTS - THE BANDITO TOUR Вже не хочу 30 січня TWENTY ONE PILOTS - THE BANDITO TOUR Палац Спорту Придбати Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ від 499 грн. Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати