Прийшов чоловік до жінки

29 лютого 2020, Сб. 19:00
Центральний будинок офіцерів Київ, вул. Михайла Грушевського, 30/1
від 150 грн.
від 150 грн.
Обрати квиток

Галерея

Прийшов чоловік до жінки у Києві - фото №1 Прийшов чоловік до жінки у Києві
Прийшов чоловік до жінки у Києві - фото №2 Прийшов чоловік до жінки у Києві афіша

Про подiю

Вистава «Прийшов чоловік до жінки» в Києві! 29 лютого в Центральному будинку офіцерів у Києві відбудеться яскрава комедійна вистава «Прийшов чоловік до жінки».

Чому варто відвідати виставу «Прийшов чоловік до жінки» в Києві?

1. Над постановкою вистави попрацював особисто автор п’єси.
2. Глядач зможе зануритися у вир пристрастей героїв перформансу.
3. Ви побачите роботу, яка отримувала шалені аплодисменти в залах десятків світових театрів.

Вистава «Прийшов чоловік до жінки» в Києві

29 лютого запрошуємо вас до Центрального будинку офіцерів на комедійну виставу «Прийшов чоловік до жінки». Влаштуйте собі справжнє свято емоцій та забудьте про нудні будні. На вас чекає зустріч з прекрасними акторами й динамічний сюжет, який вже високо оцінила публіка багатьох театрів світу. Не пропустіть!

Чудові актори й блискавичний сюжет вистави

«Прийшов чоловік до жінки» – вистава, що стане справжнім подарунком для поціновувачів театрального мистецтва. На сцені з’являться чудові актори: Олексій Агоп’ян та Заслужена артистка України Ірина Охотніченко.
Автор і режисер – Семен Ісаакович Злотников.

Головні герої вистави – самотня операторка ЖЕУ Діна Федорівна та одинак-фармацевт Віктор Петрович. Їх знайомлять друзі, а далі – відбувається візит, що закладає основу дивних, та часом до сліз смішних взаємин, які інтригують.

На їхньому шляху буде все: несмілива зацікавленість, палке бажання, щастя й ненависть… А що далі? Чи проміняють вони свою свободу на справжні стосунки, які потребують відповідальності? Як зміняться обидва? – приходьте, щоб дізнатися.

Тема стосунків чоловіка й жінки залишається важливою та цікавою. І жодні новинки технічного прогресу не здатні відволікти нас надовго від справжнього й природнього.

Де купити квитки на виставу «Прийшов чоловік до жінки»?

Замовити квитки на виставу «Прийшов чоловік до жінки» в Центральному будинку офіцерів у Києві можна на сайті Concert.ua.