Подію скасовано

Ptakh_Jung: техно-рейв та академічний концерт. Загальний абонемент

17 - 21 квітня 2020 23:00
Crest/Секретна локація Київ, вул. Хрещатик, 12/Секретна локація
від 600 грн.
від 600 грн.

Про подiю

Ptakh_Jung анонсували випуск одразу двох повноформатних різножанрових альбомів, презентації яких відбудуться протягом одного тижня у двох діаметрально протилежних за атмосферою локаціях.

Ptakh_Jung — гурт з Києва, що створює музику на межі классики, електроніки, пост-року, ембіенту та нойзу. Музиканти визначають свій стиль як under-классика та електронний експресіонізм.

У березні й квітні 2020 Ptakh_Jung планують випустити одразу два нові повноформатні альбоми. Вони будуть різного жанрового спрямування, але із впізнаваним звучанням Ptakh_Jung. Електронний альбом “Electronic Impressionism” та камерний, близький до академічного звучання альбом “Underclassical”.

Презентації альбомів “Electronic Impressionism” та “Underclassical” відбудуться протягом одного тижня в локаціях із абсолютно різною атмосферою та контекстом.

17 квітня на нічній рейв-вечірці у техно-клубі “Crest” Ptakh_Jung зіграють техно-програму. Другий концерт відбудеться ввечері 21 квітня у секретній локації, яка буде оголошена пізніше.

Шанувальники гурту можуть придбати квитки на кожен концерт окремо, або взяти абонемент одразу на два виступи. Покупці перших 10-ти абонементів можуть придбати їх за спеціальною ціною в 600 грн.

Перший міні-форматний альбом Ptakh_Jung під назвою Black Period потрапив у топи релізів року найбільших музичних медіа країни.

За 4 роки існування коллективу, вони провели понад 60 виступів, 8 з яких за кордоном, стали учасниками фестивалів Brave Factory, Respublika, Koktebel Jazz, Porto Franko, Odessa Classics, 86, Bouquet Kyiv Stage, Beseda u Bigbitu, Vibronica, Kaleidoskopie, Tauron Nowa Muzyka, Sharpe Bratislava, Ment Ljubliana, BUSH Budapest.

Окрім концертної діяльності Ptakh_Jung пишуть музику для кіно, театру, балету. Серед їхніх проектів — саундтреки до документальних фільмів “Невидимий батальйон”, “Явних проявів немає”, “Тато”, архівних фільмів “Людина і мавпа”, “Дніпро в бетоні”. Гурт співпрацює із Британською радою, Українським інститутом, Центром Довженко. 2018 року гурт мав колаборацію із Туринським театром сучасного балету, яка пройшла із повним солд-аутом.

Інші дати

Схожі події

ZIVERT. ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2020 24 липня 20:00, Пт ZIVERT. ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2020 Одеса, Літній театр Морвокзал від 900 грн. ZIVERT. ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2020 Вже не хочу 24 липня ZIVERT. ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2020 Літній театр Морвокзал Придбати Dakh Daughters. Концерт на терасі 04 серпня 19:00, Вт Dakh Daughters. Концерт на терасі Київ, D12 від 400 грн. Dakh Daughters. Концерт на терасі Вже не хочу 04 серпня Dakh Daughters. Концерт на терасі D12 Придбати Сергій Жадан. Літні читання на терасі 28 липня 19:00, Вт Сергій Жадан. Літні читання на терасі Київ, D12 від 350 грн. Сергій Жадан. Літні читання на терасі Вже не хочу 28 липня Сергій Жадан. Літні читання на терасі D12 Придбати Ваня Якимов. Вірші Sold out 15 липня 20:00, Ср Ваня Якимов. Вірші Київ, Perfect Place від 400 грн. Ваня Якимов. Вірші Вже не хочу 15 липня Ваня Якимов. Вірші Perfect Place Придбати