25 квітня 2019, Чт. 19:00
Теплий Ламповий Київ, вул. Омельяновича-Павленко (Суворова), 4/6
від 180 грн.
від 180 грн.

Галерея

PULATOVA у Києві - фото №1 PULATOVA у Києві
PULATOVA у Києві - фото №2 PULATOVA у Києві афіша
PULATOVA у Києві - фото №3 PULATOVA у Києві квитки

Про подiю

Чому варто піти на концерт Ольги Пулатової?

1. На концерті прозвучать роботи з різних періодів творчості Ольги.
2. Дивовижна авторка і талановита виконавиця Pulatova – ваш провідник між світом духовного та реальністю.
3. Вечір у душевній обстановці, коли навколо, здається, всі рідні та знайомі.

25 квітня в Теплому Ламповому – незвичайна і водночас – така ж, як і багато хто з нас, Pulatova. Приходьте, Ольга поділиться найцікавішим: піснями зі свого архіву.

Чого чекати від цієї зустрічі? Точно не відповідей на запитання про таємниці буття або розкриття секретів вічної молодості. І про те, як знайти кохання всього життя, теж вам не розкажуть. І якщо когось цікавить, чи є рептилоїдом Ольга Пулатова, відповідаємо: хтозна! Ніяких спецефектів і див на сцені, як і в залі, не буде. І ніяких подорожей вимірами.

Зате ви зможете пережити суперечливі емоції і почуття – від ейфорії до справжнього відчаю. Вечір легко вкладеться в систему «зітхання-вступ-кода», і кожен зможе відчути себе учасником всього, що відбувається. Навколишній світ наповниться звуками магнетичного голосу, і незвичайна виконавиця заспіває для вас.

До зустрічі!

Схожі події

Оля Полякова. Королева ночі 21 вересня 19:00, Сб Оля Полякова. Королева ночі Львів, Стадіон «Арена Львів» від 95 грн. Оля Полякова. Королева ночі Вже не хочу 21 вересня Оля Полякова. Королева ночі Стадіон «Арена Львів» Придбати БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД 09 листопада 19:00, Сб БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Київ, Палац спорту Вже не хочу 09 листопада БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Палац спорту Придбати «Вот и всё, вот и всё»: Stand Up шоу Наталії Краснової «Вот и всё, вот и всё»: Stand Up шоу Наталії Краснової 3 Події «Вот и всё, вот и всё»: Stand Up шоу Наталії Краснової 29.11 - 01.12.2019