25 квітня 2019, Чт. 19:00
Теплий Ламповий Київ, вул. Омельяновича-Павленко (Суворова), 4/6
від 180 грн.
від 180 грн.

Галерея

PULATOVA у Києві - фото №1 PULATOVA у Києві
PULATOVA у Києві - фото №2 PULATOVA у Києві афіша
PULATOVA у Києві - фото №3 PULATOVA у Києві квитки

Про подiю

Чому варто піти на концерт Ольги Пулатової?

1. На концерті прозвучать роботи з різних періодів творчості Ольги.
2. Дивовижна авторка і талановита виконавиця Pulatova – ваш провідник між світом духовного та реальністю.
3. Вечір у душевній обстановці, коли навколо, здається, всі рідні та знайомі.

25 квітня в Теплому Ламповому – незвичайна і водночас – така ж, як і багато хто з нас, Pulatova. Приходьте, Ольга поділиться найцікавішим: піснями зі свого архіву.

Чого чекати від цієї зустрічі? Точно не відповідей на запитання про таємниці буття або розкриття секретів вічної молодості. І про те, як знайти кохання всього життя, теж вам не розкажуть. І якщо когось цікавить, чи є рептилоїдом Ольга Пулатова, відповідаємо: хтозна! Ніяких спецефектів і див на сцені, як і в залі, не буде. І ніяких подорожей вимірами.

Зате ви зможете пережити суперечливі емоції і почуття – від ейфорії до справжнього відчаю. Вечір легко вкладеться в систему «зітхання-вступ-кода», і кожен зможе відчути себе учасником всього, що відбувається. Навколишній світ наповниться звуками магнетичного голосу, і незвичайна виконавиця заспіває для вас.

До зустрічі!

Схожі події

Ludovico Einaudi 22 вересня 20:00, Вт Ludovico Einaudi Київ, Палац Україна від 998 грн. Ludovico Einaudi Вже не хочу 22 вересня Ludovico Einaudi Палац Україна Придбати Ramil` 13 грудня 21:00, Пт Ramil` Київ, Forsage Dance Club від 440 грн. Ramil` Вже не хочу 13 грудня Ramil` Forsage Dance Club Придбати Хор ім. Г. Верьовки 11 грудня 19:00, Ср Хор ім. Г. Верьовки Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 160 грн. Хор ім. Г. Верьовки Вже не хочу 11 грудня Хор ім. Г. Верьовки Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати «Вальси, польки, марші» Йоганна Штрауса «Вальси, польки, марші» Йоганна Штрауса 3 Події «Вальси, польки, марші» Йоганна Штрауса 13.01 - 17.01.2020