24-pay-mark Created with Sketch.

PULATOVA

25 квітня 2019, чт. 19:00-21:00
Теплий Ламповий Київ, вул. Омельяновича-Павленко (Суворова), 4/6
від 180 ₴
від 180 ₴

Галерея

PULATOVA у Києві - фото №1 PULATOVA у Києві
PULATOVA у Києві - фото №2 PULATOVA у Києві афіша
PULATOVA у Києві - фото №3 PULATOVA у Києві квитки

Про подiю

Чому варто піти на концерт Ольги Пулатової?

1. На концерті прозвучать роботи з різних періодів творчості Ольги.
2. Дивовижна авторка і талановита виконавиця Pulatova – ваш провідник між світом духовного та реальністю.
3. Вечір у душевній обстановці, коли навколо, здається, всі рідні та знайомі.

25 квітня в Теплому Ламповому – незвичайна і водночас – така ж, як і багато хто з нас, Pulatova. Приходьте, Ольга поділиться найцікавішим: піснями зі свого архіву.

Чого чекати від цієї зустрічі? Точно не відповідей на запитання про таємниці буття або розкриття секретів вічної молодості. І про те, як знайти кохання всього життя, теж вам не розкажуть. І якщо когось цікавить, чи є рептилоїдом Ольга Пулатова, відповідаємо: хтозна! Ніяких спецефектів і див на сцені, як і в залі, не буде. І ніяких подорожей вимірами.

Зате ви зможете пережити суперечливі емоції і почуття – від ейфорії до справжнього відчаю. Вечір легко вкладеться в систему «зітхання-вступ-кода», і кожен зможе відчути себе учасником всього, що відбувається. Навколишній світ наповниться звуками магнетичного голосу, і незвичайна виконавиця заспіває для вас.

До зустрічі!

Схожі події

Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ 25 серпня 19:00, нд Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Тернопіль , ПК Березіль від 690 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Вже не хочу 25 серпня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ ПК Березіль Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ 25 липня 19:00, чт Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 700 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Вже не хочу 25 липня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Фестиваль «V’YAVA Єднання» 23 травня 16:00, чт Фестиваль «V’YAVA Єднання» Київ, Арт-завод Платформа від 1000 ₴ Фестиваль «V’YAVA Єднання» Вже не хочу 23 травня Фестиваль «V’YAVA Єднання» Арт-завод Платформа Придбати Музика з кінофільмів про кохання в саду -40% на другий квиток 26 травня 19:00, нд Музика з кінофільмів про кохання в саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 350 ₴ Музика з кінофільмів про кохання в саду Вже не хочу 26 травня Музика з кінофільмів про кохання в саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати