25 квітня 2019, Чт. 19:00
Теплий Ламповий Київ, вул. Омельяновича-Павленко (Суворова), 4/6
від 180 грн.
від 180 грн.

Галерея

PULATOVA у Києві - фото №1 PULATOVA у Києві
PULATOVA у Києві - фото №2 PULATOVA у Києві афіша
PULATOVA у Києві - фото №3 PULATOVA у Києві квитки

Про подiю

Чому варто піти на концерт Ольги Пулатової?

1. На концерті прозвучать роботи з різних періодів творчості Ольги.
2. Дивовижна авторка і талановита виконавиця Pulatova – ваш провідник між світом духовного та реальністю.
3. Вечір у душевній обстановці, коли навколо, здається, всі рідні та знайомі.

25 квітня в Теплому Ламповому – незвичайна і водночас – така ж, як і багато хто з нас, Pulatova. Приходьте, Ольга поділиться найцікавішим: піснями зі свого архіву.

Чого чекати від цієї зустрічі? Точно не відповідей на запитання про таємниці буття або розкриття секретів вічної молодості. І про те, як знайти кохання всього життя, теж вам не розкажуть. І якщо когось цікавить, чи є рептилоїдом Ольга Пулатова, відповідаємо: хтозна! Ніяких спецефектів і див на сцені, як і в залі, не буде. І ніяких подорожей вимірами.

Зате ви зможете пережити суперечливі емоції і почуття – від ейфорії до справжнього відчаю. Вечір легко вкладеться в систему «зітхання-вступ-кода», і кожен зможе відчути себе учасником всього, що відбувається. Навколишній світ наповниться звуками магнетичного голосу, і незвичайна виконавиця заспіває для вас.

До зустрічі!

Схожі події

MONATIK Love It Ритм Тур 2019 10 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 21.07 - 20.09.2019 MONATIK Love It РИТМ ТУР 30 липня 20:30, Вт MONATIK Love It РИТМ ТУР Одеса, Стадіон Спартак Вже не хочу 30 липня MONATIK Love It РИТМ ТУР Стадіон Спартак Придбати