Push Up 1-3

5 вересня 2018, Ср. 19:00
Театр Колесо Київ, Андріівський узвіз, 8

Про подiю

Чому варто піти на спектакль Push Up 1-3?

1. Push Up 1-3 – німецька п'єса, що висвітлює одночасно «дорослі» і філософські теми.
2. Вистава змушує задуматися: яке воно – людське щастя?
3. Талановиті актори театру «Колесо» підкорять блискучою грою.

Театр «Колесо» запрошує на виставу Push Up 1-3, поставлену за сучасною німецькою п'єсою. Яскраві актори і відверті теми: ніхто не залишиться байдужим.

Глядач стане свідком того, як протікає життя героїв, які пізнали злети і падіння, що мають заповітні мрії і таємні бажання. Офісне життя повне неабияких пристрастей, еротичних бажань, сильних почуттів. Але якщо хочеш вижити, потрібно бути людиною. А якщо головна мета - кар'єрне зростання, переведення у філіал корпорації за кордоном? Коли дозвілля полягає в перегляді порно або «поїздці» на велотренажері? Як тоді визначитися з поняттям простого людського щастя? На прикладі шістьох героїв п'єси ви побачите, як можна мати багато і водночас – нічого. Що таке успіх і багатство, коли всередині – порожнеча, а навколо – фальшиві цінності. Умовності, обмеження, постійна боротьба... Чекаємо на вас!

Схожі події

Майстер та Маргарита 21 жовтня 20:00, Нд Майстер та Маргарита Дворец культуры им. Т.Шевченко, Трускавець від 100 грн. Майстер та Маргарита Вже не хочу 21 жовтня Майстер та Маргарита Дворец культуры им. Т.Шевченко Придбати Кайдашева сім’я 01 грудня 19:00, Сб Кайдашева сім’я Центральний будинок офіцерів, Київ від 80 грн. Кайдашева сім’я Вже не хочу 01 грудня Кайдашева сім’я Центральний будинок офіцерів Придбати Лесь Подерв’янський 28 жовтня 19:00, Нд Лесь Подерв’янський Центральний будинок офіцерів, Київ від 500 грн. Лесь Подерв’янський Вже не хочу 28 жовтня Лесь Подерв’янський Центральний будинок офіцерів Придбати Дракон 20 жовтня 19:00, Сб Дракон МЦКМ (Жовтневий палац), Київ від 120 грн. Дракон Вже не хочу 20 жовтня Дракон МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати