Push Up 1-3

5 вересня 2018, Ср. 19:00
Театр Колесо Київ, Андріівський узвіз, 8

Про подiю

Чому варто піти на спектакль Push Up 1-3?

1. Push Up 1-3 – німецька п'єса, що висвітлює одночасно «дорослі» і філософські теми.
2. Вистава змушує задуматися: яке воно – людське щастя?
3. Талановиті актори театру «Колесо» підкорять блискучою грою.

Театр «Колесо» запрошує на виставу Push Up 1-3, поставлену за сучасною німецькою п'єсою. Яскраві актори і відверті теми: ніхто не залишиться байдужим.

Глядач стане свідком того, як протікає життя героїв, які пізнали злети і падіння, що мають заповітні мрії і таємні бажання. Офісне життя повне неабияких пристрастей, еротичних бажань, сильних почуттів. Але якщо хочеш вижити, потрібно бути людиною. А якщо головна мета - кар'єрне зростання, переведення у філіал корпорації за кордоном? Коли дозвілля полягає в перегляді порно або «поїздці» на велотренажері? Як тоді визначитися з поняттям простого людського щастя? На прикладі шістьох героїв п'єси ви побачите, як можна мати багато і водночас – нічого. Що таке успіх і багатство, коли всередині – порожнеча, а навколо – фальшиві цінності. Умовності, обмеження, постійна боротьба... Чекаємо на вас!

Схожі події

Сільва (гастролі Одеського театру музкомедії) -50% на другий 19 квітня 19:00, Пт Сільва (гастролі Одеського театру музкомедії) Чернівці, Чернівецький музично-драматичний театр ім. О. Кобилянської від 90 грн. Сільва (гастролі Одеського театру музкомедії) Вже не хочу 19 квітня Сільва (гастролі Одеського театру музкомедії) Чернівецький музично-драматичний театр ім. О. Кобилянської Придбати Чорний Квадрат: Гола правда 02 квітня 19:30, Вт Чорний Квадрат: Гола правда Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний Квадрат: Гола правда Вже не хочу 02 квітня Чорний Квадрат: Гола правда Bel etage Придбати Чорний квадрат: Страшно хочеться поцілувати! 26 березня 19:30, Вт Чорний квадрат: Страшно хочеться поцілувати! Київ, ATLAS від 180 грн. Чорний квадрат: Страшно хочеться поцілувати! Вже не хочу 26 березня Чорний квадрат: Страшно хочеться поцілувати! ATLAS Придбати Мастер і Маргарита -50% на другий 26 березня 18:00, Вт Мастер і Маргарита Чернігів, Чернігівський обласний академічний музично-драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка від 150 грн. Мастер і Маргарита Вже не хочу 26 березня Мастер і Маргарита Чернігівський обласний академічний музично-драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка Придбати