Подорож по Сонячній системі

15 липня 2019, Пн. 11:00
Київський планетарій Київ, вул. Велика Васильківська , 57/3
від 100 грн.
від 100 грн.

Про подiю

Ексклюзивно в Київському Планетарії!

За допомогою цього повнокупольне фільму глядачі не просто отримують інформацію про планети Сонячної системи, але і стануть учасниками приголомшливого подорожі.

Перед ними відкриваються прекрасні види планет і їх супутників. Вони зможуть насолодитися видовищем химерних ландшафтів планет земної групи і відчути крижаний холод далеких газових гігантів.

Фільм для дітей віком 9 +

Схожі події

Фестиваль анімації LINOLEUM 05 вересня 14:00, Чт Фестиваль анімації LINOLEUM Київ, Кинотеатр «Жовтень» від 300 грн. Фестиваль анімації LINOLEUM Вже не хочу 05 вересня Фестиваль анімації LINOLEUM Кинотеатр «Жовтень» Придбати Калуокахіна. Чарівний Риф. Космічна подорож 19 липня 14:00, Пт Калуокахіна. Чарівний Риф. Космічна подорож Київ, Київський планетарій від 100 грн. Калуокахіна. Чарівний Риф. Космічна подорож Вже не хочу 19 липня Калуокахіна. Чарівний Риф. Космічна подорож Київський планетарій Придбати Вояджер. Подорож в нескінченність. Земля з МКС 19 липня 18:00, Пт Вояджер. Подорож в нескінченність. Земля з МКС Київ, Київський планетарій від 150 грн. Вояджер. Подорож в нескінченність. Земля з МКС Вже не хочу 19 липня Вояджер. Подорож в нескінченність. Земля з МКС Київський планетарій Придбати Хрумка і чарівна планета. Космічна подорож 20 липня 12:00, Сб Хрумка і чарівна планета. Космічна подорож Київ, Київський планетарій від 110 грн. Хрумка і чарівна планета. Космічна подорож Вже не хочу 20 липня Хрумка і чарівна планета. Космічна подорож Київський планетарій Придбати