Подорож на чарівний острів

2 листопада 2019, Сб. 12:00
від 150 грн.
від 150 грн.

Про подiю

Чому варто піти на спектакль «Подорож на чарівний острів»?

1. Побачити колоритних персонажів: дівчинку Енні, чаклуна чистюля, Санта-Клауса.
2. Побувати на бешкетному виставі, який не залишить байдужим ні дитину, ні дорослого.
3. Дізнатися багато нового.

Зізнайтеся чесно, ви чули коли-небудь про чарівному острові? Як ні? А про ягоді під назвою разуміка? Знову ні? Навіть про кнопку уяви нічого не знаєте? Ну, тоді ми просто зобов'язані вам розповісти про це!

Все, що вам потрібно зробити, це просто прийти в театр «Божа корівка»! Наша постановка «Подорож на чарівний острів» відкриє вам багато всього нового і цікавого! Вистава створена за мотивами твору англійського письменника Сесіла Тейлора. Також на поданні звучать пісенні композиції на вірші поетеси Юнни Моріц, яка є автором сценарію мультфільму «Великий секрет для маленької компанії».

Прем'єра вистави відбулася 20 років тому, але з тих пір ця весела і запальна постановка не перестає завойовувати серця глядачів.

Подання російською мовою.
Тривалість - 55 хвилин (без антракту).
Вистава буде цікавий дітям 4-12 років.
Кожен глядач повинен мати свій квиток.

Обов'язково чекаємо вас на цьому яскравому подію!

Схожі події

Легенда про сніг. Новорічна казка-фантазія від Crazy Bubble Show Легенда про сніг. Новорічна казка-фантазія від Crazy Bubble Show 2 Події Легенда про сніг. Новорічна казка-фантазія від Crazy Bubble Show 20.12 - 20.12.2019 Пісочна казка Снігова Королева Пісочна казка Снігова Королева 3 Події Пісочна казка Снігова Королева 8.12 - 21.12.2019 Чиполліно Чиполліно 11 Подiй Чиполліно 23.12 - 12.01.2020 Казка про золоту рибку 08 грудня 11:00, Нд Казка про золоту рибку Одеса, Одеський обласний театр ляльок від 100 грн. Казка про золоту рибку Вже не хочу 08 грудня Казка про золоту рибку Одеський обласний театр ляльок Придбати