QUEEN SHOW. Starring MARC MARTEL

7 червня 2019, Пт. 19:00
Палац Україна Київ, вул. В. Васильківська, 103
від 350 грн.
від 350 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на Queen Show?

1. Bohemian Rhapsody була визнана найбільшим хітом XX століття.
2. Концерт приречений стати головною музичною подією року.
3. Шоу вкотре оспіває незаперечну велич геніального Фредді Меркьюрі та групи Queen.

Найяскравіший музичний вечір року збере в одній залі шанувальників творчості приголомшливих Queen і легендарного Фредді Меркьюрі. Не можна пропустити!

Головну роль у гучному фільмі «Богемна Рапсодія» зіграв Рамі Малек, який неймовірно гармонійно вжився в образ рок-ідола століття. Але задовго до зйомок до створення фільму підключився Марк Мартел. Його голос практично неможливо відрізнити від вокалу Фредді Меркьюрі. Це визнали слухачі, колеги музикантів, барабанщик групи Роджер Тейлор і продюсер стрічки Грем Кінг. Більшість вокальних партій для фільму була виконана Марком Мартелем.

Саме Мартел вважається вокальним двійником Меркьюрі та є солістом триб'ют-колективу Queen Extravaganza. Відео з фрагментом Somebody to Love, виконуваним Мартелем, за лічені дні зібрало в мережі понад мільйон переглядів.

Пісні Bohemian Rhapsody вже більше 40 років. Але вона все ще продовжує хвилювати і захоплювати меломанів. І ви зможете почути її наживо! До зустрічі!

Схожі події

Ludovico Einaudi 22 вересня 20:00, Вт Ludovico Einaudi Київ, Палац Україна від 998 грн. Ludovico Einaudi Вже не хочу 22 вересня Ludovico Einaudi Палац Україна Придбати Ramil` 13 грудня 21:00, Пт Ramil` Київ, Forsage Dance Club від 440 грн. Ramil` Вже не хочу 13 грудня Ramil` Forsage Dance Club Придбати Хор ім. Г. Верьовки 11 грудня 19:00, Ср Хор ім. Г. Верьовки Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 160 грн. Хор ім. Г. Верьовки Вже не хочу 11 грудня Хор ім. Г. Верьовки Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати «Вальси, польки, марші» Йоганна Штрауса «Вальси, польки, марші» Йоганна Штрауса 3 Події «Вальси, польки, марші» Йоганна Штрауса 13.01 - 17.01.2020