QUEEN SHOW STARRING MARC MARTEL. НА БІС

30 вересня 2020, Ср. 19:00
від 600 грн.
від 600 грн.
Обрати квиток

Галерея

QUEEN SHOW STARRING MARC MARTEL. НА БІС в Одесі - фото №1 QUEEN SHOW STARRING MARC MARTEL. НА БІС в Одесі
QUEEN SHOW STARRING MARC MARTEL. НА БІС в Одесі - фото №2 QUEEN SHOW STARRING MARC MARTEL. НА БІС в Одесі афіша
QUEEN SHOW STARRING MARC MARTEL. НА БІС в Одесі - фото №3 QUEEN SHOW STARRING MARC MARTEL. НА БІС в Одесі квитки

Про подiю

QUEEN SHOW Starring Marc Martel. НА БІС! в Одесі! Чекаємо на вас 30 вересня о 19:00 в театрі Музкомедії.

Ви можете купити квитки на QUEEN SHOW. Starring Marc Martel. НА БІС! на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).

Queen Show і Марк Мартел знову в одесі. Тільки один день! Спеціальний концерт!

Ви закидали нас повідомленнями і дуже просили повторити. А ми майже рік вели переговори, щоб ви знову змогли відчути драйв від емоцій на концерті Queen Show і Марка Мартела. І ось час «Ч» настав! Ми раді повідомити, що за вашими численними проханнями Queen Show і Марк Мартел знову в Одесі з програмою «на біс»! Всього один день: 30, вересня 2020 року, 19.00 в театрі Музкомедії.

Зробіть все, щоб на цей раз точно не пропустити подію своєї мрії! Це буде не просто концерт, а чарівна пігулка - чудодійний засіб, який зцілює, оновлює і заряджає! Ви побачите краще триб'ют-шоу Queen в світі. Мурашки побіжать по шкірі, а серце завмре від перших акордів. Багато світових хітів Queen зі списку найпопулярніших пісень групи: «Bohemian Rhapsody», «Show must go on», «Radio Ga Ga», «Somebody to Love» і багато інших композицій прозвучить для вас в цей вечер. Часом вам буде здаватися, що на сцені сам Фредді Меркьюрі. Так і є!

Це не сон! Марк Мартел - це унікальне явище: він дійсно не тільки співає як Фредді, вловлюючи його манеру поведінки, вокальні інтонації, він ще і зовні схожий на соліста Queen. Не дарма критики називають Мартела «реінкарнацією» Меркьюрі. А знаменитий ударник «Квінів» Роджер Тейлор благословив Марка на участь у фільмі «Богемська рапсодія», де його голосом співає актор Рамі Малек.

У 2011 році Мартел на конкурсі проекту Queen Extravaganza виконав фрагмент пісні «Somebody To Love» - і цього вистачило, щоб звести з розуму слухачів і легендарних музикантів Queen. Ролик Мартела зібрав 9 000 000 переглядів. Звичайно, Мартел переміг в конкурсі і відправився на шеститижневі гастролі. З тих пір життя співака з Монреаля круто повернулася на 180 градусів. «Я не думав, що зроблю таке шоу, і до мене будуть підходити зі словами« агов, хто-небудь говорив, що ви звучите як «Фредді Меркьюрі». Коли люди в такому зізнаються, це завжди величезний комплімент», - впевнений музикант.

Навіть якщо ви ходите на концерт раз на рік, це як раз той самий випадок, який не можна пропустити.

Зустрічаємося 30 вересня в 19.00, 2020 в театрі Музкомедії.