QUEEN SHOW starring Marc Martel

8 червня 2019, Сб. 19:00
Палац спорту Одеса, пр-т Шевченка, 31
від 399 грн.
від 399 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Це безумовно музична подія року! «Богемська рапсодія» в одеському Палаці спорту!

Марк Мартел (Marc Martel) був підключений до створення фільму «Богемська рапсодія» ще до того, як був знайдений виконавець головної ролі - Рамі Малек (Rami Malek).

Є композиції і уривки, спеціально призначену цьому фільму. До цього процесу було залучено Марк Мартел (Marc Martel), чий голос не відрізняється від голосу Фредді Меркьюрі, за словами барабанщика групи Роджера Тейлора (Roger Taylor), продюсера стрічки Грема Кінга (Graham King) і багатьох їхніх колег і простих слухачів. Мартел став знаменитий як вокальний двійник лідера Queen, коли Тейлор шукав співака для триб'ют-колективу Queen Extravaganza.

У вересні 2011 року Марк Мартел взяв участь в конкурсі, організованому ударником групи Queen Роджером Тейлором для проекту Queen Extravaganza. Відео, на якому Мартел виконує фрагмент «Somebody to Love», зібрало понад мільйон переглядів всього за кілька днів, і за станом на жовтень 2018 року налічувало понад 14 мільйонів переглядів. Мартел став одним з переможців змагання і разом з групою вирушив у 2012 році в шеститижневий концертний тур.

Хоча з прем'єри пісні «Bohemian Rhapsody» пройшло більше 40 років, її успіх і досі вражає меломанів. В кінці 2018 року композицію визначили кращим хітом ХХ століття. У червні 2018 року було підтверджено інформацію, що Мартел записував більшу частину вокальних партій Фредді Меркьюрі для біографічного художнього фільму про становлення групи Queen і її фронтмена «Богемська рапсодія».