QUEEN SHOW starring Marc Martel

8 червня 2019, Сб. 19:00
Палац спорту Одеса, пр-т Шевченка, 31
від 600 грн.
від 600 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на Queen Show?

1. Bohemian Rhapsody була визнана найбільшим хітом XX століття.
2. Концерт приречений стати головною музичною подією року.
3. Шоу вкотре оспіває незаперечну велич геніального Фредді Меркьюрі та групи Queen.

Найяскравіший музичний вечір року збере в одній залі шанувальників творчості приголомшливих Queen і легендарного Фредді Меркьюрі. Не можна пропустити!

Головну роль у гучному фільмі «Богемна Рапсодія» зіграв Рамі Малек, який неймовірно гармонійно вжився в образ рок-ідола століття. Але задовго до зйомок до створення фільму підключився Марк Мартел. Його голос практично неможливо відрізнити від вокалу Фредді Меркьюрі. Це визнали слухачі, колеги музикантів, барабанщик групи Роджер Тейлор і продюсер стрічки Грем Кінг. Більшість вокальних партій для фільму була виконана Марком Мартелем.

Саме Мартел вважається вокальним двійником Меркьюрі та є солістом триб'ют-колективу Queen Extravaganza. Відео з фрагментом Somebody to Love, виконуваним Мартелем, за лічені дні зібрало в мережі понад мільйон переглядів.

Пісні Bohemian Rhapsody вже більше 40 років. Але вона все ще продовжує хвилювати і захоплювати меломанів. І ви зможете почути її наживо! До зустрічі!

Схожі події

MONATIK Love It Ритм Тур 2019 10 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 21.07 - 20.09.2019 MONATIK Love It РИТМ ТУР 30 липня 20:30, Вт MONATIK Love It РИТМ ТУР Одеса, Стадіон Спартак Вже не хочу 30 липня MONATIK Love It РИТМ ТУР Стадіон Спартак Придбати