10 квітня 2020, Пт. 19:00
Палац Україна Київ, вул. В. Васильківська, 103
від 499 грн.
від 499 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Шоу Queen Symphonic у Києві! 10 квітня в Палацу Україна станьте свідком найграндіознішої події цієї весни.

Чому варто відвідати концерт Queen Symphonic?

1. Насолодитися легендарними хітами гурту Queen у виконанні симфонічного оркестру.
2. Від шоу, яке створив Брайан Мей, ви точно будете в захваті.
3. Заспівати світові хіти гурту Queen, які вже стали класикою.

Long Live The Queen!

Вклад гурту Queen у історію світової музики складно переоцінити. За свою надзвичайно яскраву історію гурт отримав іменну зірку на Голівудській алеї слави. Також колектив занесено до Книги рекордів Гіннеса за найтриваліше втримання позицій в чартах Великобританії та присвоєно титул «найкращого британського гурту». Цьому дійсно королівському гурту вже давно присвячують рок-вистави, балетні постановки та мюзикли, знімають фільми. Однак саме симфонічне виконання вічних хітів досі вражає та надихає.

Queen Symphonic на сцені Палацу Україна

З 1970 року гурт Queen, а з 2000 року Queen Rock and Symphonic show радують прихильників рок-легенди. Усіх учасників особисто прослуховував та затверджував Брайан Мей – незмінний гітарист та співавтор багатьох композицій Queen.

Понад 40 талановитих артистів у цей незабутній вечір відтворять для вас атмосферу концертів гурту Queen на чолі з експресивним Фре́дді Ме́рк'юрі. Тут ви почуєте оригінальні концертні аранжування таких хітів як: Bohemian Rhapsody, We Are The Champions, Do not Stop Me Now та багатьох інших.

У центрі уваги – фантастична четвірка вокалістів та рок-гурт, що вже довів свою майстерність у мюзиклі «We Will Rock You», авторами якого є Брайан Мей та Роджер Тейлор.

Де купити квитки на Queen Symphonic у Києві?

Ви можете придбати квитки на Queen Symphonic у Києві на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними).