QUEEN SYMPHONIC

10 жовтня 2020, Сб. 19:00
Палац Україна Київ, вул. В. Васильківська, 103
від 499 грн.
від 499 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Будь ласка, зверніть увагу

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 3 квітня 2020 року, цю подію перенесено на 10 жовтня. Квитки залишаються дійсними на нову дату без необхідності їх обміну.

ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАТОРА


"Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді. На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають. Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку скасування заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін. Наразі ми ведемо перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами щодо перенесення багатьох подій. Ми намагаємося втримати індустрію «на плаву», маючи справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу. Нам, болить надавати вам таку відповідь.

Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку.

Чому варто відвідати концерт Queen Symphonic?

1. Насолодитися легендарними хітами гурту Queen у виконанні симфонічного оркестру.
2. Від шоу, яке створив Брайан Мей, ви точно будете в захваті.
3. Заспівати світові хіти гурту Queen, які вже стали класикою.

Long Live The Queen!

Вклад гурту Queen у історію світової музики складно переоцінити. За свою надзвичайно яскраву історію гурт отримав іменну зірку на Голівудській алеї слави. Також колектив занесено до Книги рекордів Гіннеса за найтриваліше втримання позицій в чартах Великобританії та присвоєно титул «найкращого британського гурту». Цьому дійсно королівському гурту вже давно присвячують рок-вистави, балетні постановки та мюзикли, знімають фільми. Однак саме симфонічне виконання вічних хітів досі вражає та надихає.

Queen Symphonic на сцені Палацу Україна

З 1970 року гурт Queen, а з 2000 року Queen Rock and Symphonic show радують прихильників рок-легенди. Усіх учасників особисто прослуховував та затверджував Брайан Мей – незмінний гітарист та співавтор багатьох композицій Queen.

Понад 40 талановитих артистів у цей незабутній вечір відтворять для вас атмосферу концертів гурту Queen на чолі з експресивним Фре́дді Ме́рк'юрі. Тут ви почуєте оригінальні концертні аранжування таких хітів як: Bohemian Rhapsody, We Are The Champions, Do not Stop Me Now та багатьох інших.

У центрі уваги – фантастична четвірка вокалістів та рок-гурт, що вже довів свою майстерність у мюзиклі «We Will Rock You», авторами якого є Брайан Мей та Роджер Тейлор.

Де купити квитки на Queen Symphonic у Києві?

Ви можете придбати квитки на Queen Symphonic у Києві на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними).