Веселощі сердечне, або Кепка з карасями

від 150 грн.

Про подiю

Веселощі сердечне, або Кепка з карасями в Київ! Чекаємо на вас 2019-10-24 в 19:00 на локації Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра, Київ.
Ви можете придбати квитки на Веселощі сердечне, або Кепка з карасями на Concert.ua онлайн або з доставкою кур’єром. Або замовте на сайті та заберіть на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі.

Веселощі сердечне, або Кепка з карасями.

У сценічному прочитанні режисера Дмитра Богомазова розповіді Юрія Коваля зі збірки «Чистий Дор» - це смішні, добрі, мудрі і дуже світлі історії про загублену в лісах старовинної селі з прозорою назвою Чистий Дор і життя-буття її мешканців.

«Село моєї душі» - так сказав одного разу Коваль про Чистому Дорі, як про мрію, про висловлення свого ідеалу. Привітна Пантельовна, серйозна дівчина Нюрка, криклива Міроніха, зворушлива Манька і найдобріший дядько Зуй - всі вони живуть наче в кільці заповідного лісу, і не загрожує їм ні чорне відчай зовнішнього світу, ні безглузда суєта. Їхні стосунки з людьми будуються на моментально спалахує і згасає почуття спорідненості, завдяки якому відразу був зарахований в родичі і оповідач - випадково забрів у село письменник-мандрівник. Їх чисте життя, всі відтінки лісу і неба ловить невидимою мережею письменник-бродяга, щоб потім, сидячи в похмурому місті, написати книгу.

Ці цікаві історії для душі, розуму і серця, приносячи гру, посмішку, свіжість і чарівність живого життя, роблять і самих глядачів чистішим і добрішим. А тонка іронія автора ще й піднімає настрій.

Схожі події

Головне. коли 14 серпня 19:00, Пт Головне. коли Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. Головне. коли Вже не хочу 14 серпня Головне. коли Театр на Чайній Придбати Театр «Маски» в комедії «Дон Жуан» Театр «Маски» в комедії «Дон Жуан» 2 Події Театр «Маски» в комедії «Дон Жуан» 15.08 - 28.08.2020 тітка Чарлея 19 серпня 20:00, Ср тітка Чарлея Одеса, Літній театр від 50 грн. тітка Чарлея Вже не хочу 19 серпня тітка Чарлея Літній театр Придбати Бал на честь короля 14 серпня 20:00, Пт Бал на честь короля Одеса, Літній театр від 50 грн. Бал на честь короля Вже не хочу 14 серпня Бал на честь короля Літній театр Придбати