Веселощі сердечне, або Кепка з карасями

24 жовтня 2019, Чт. 19:00
від 150 грн.
від 150 грн.

Про подiю

Веселощі сердечне, або Кепка з карасями в Київ! Чекаємо на вас 2019-10-24 в 19:00 на локації Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра, Київ.
Ви можете придбати квитки на Веселощі сердечне, або Кепка з карасями на Concert.ua онлайн або з доставкою кур’єром. Або замовте на сайті та заберіть на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі.

Веселощі сердечне, або Кепка з карасями.

У сценічному прочитанні режисера Дмитра Богомазова розповіді Юрія Коваля зі збірки «Чистий Дор» - це смішні, добрі, мудрі і дуже світлі історії про загублену в лісах старовинної селі з прозорою назвою Чистий Дор і життя-буття її мешканців.

«Село моєї душі» - так сказав одного разу Коваль про Чистому Дорі, як про мрію, про висловлення свого ідеалу. Привітна Пантельовна, серйозна дівчина Нюрка, криклива Міроніха, зворушлива Манька і найдобріший дядько Зуй - всі вони живуть наче в кільці заповідного лісу, і не загрожує їм ні чорне відчай зовнішнього світу, ні безглузда суєта. Їхні стосунки з людьми будуються на моментально спалахує і згасає почуття спорідненості, завдяки якому відразу був зарахований в родичі і оповідач - випадково забрів у село письменник-мандрівник. Їх чисте життя, всі відтінки лісу і неба ловить невидимою мережею письменник-бродяга, щоб потім, сидячи в похмурому місті, написати книгу.

Ці цікаві історії для душі, розуму і серця, приносячи гру, посмішку, свіжість і чарівність живого життя, роблять і самих глядачів чистішим і добрішим. А тонка іронія автора ще й піднімає настрій.

Схожі події

Кіт у чоботях 16 листопада 12:00, Сб Кіт у чоботях Одеса, Театр юного глядача від 80 грн. Кіт у чоботях Вже не хочу 16 листопада Кіт у чоботях Театр юного глядача Придбати Чорний квадрат. Гола правда 14 листопада 19:00, Чт Чорний квадрат. Гола правда Одеса, Український театр від 120 грн. Чорний квадрат. Гола правда Вже не хочу 14 листопада Чорний квадрат. Гола правда Український театр Придбати Особливо Одружений Таксист 19 листопада 19:00, Вт Особливо Одружений Таксист Одеса, Театр музкомедії від 100 грн. Особливо Одружений Таксист Вже не хочу 19 листопада Особливо Одружений Таксист Театр музкомедії Придбати Чорний квадрат. Хто кого бажає 15 листопада 19:00, Пт Чорний квадрат. Хто кого бажає Одеса, Український театр від 120 грн. Чорний квадрат. Хто кого бажає Вже не хочу 15 листопада Чорний квадрат. Хто кого бажає Український театр Придбати