Веселощі сердечне, або Кепка з карасями

12 вересня 2019, Чт. 19:00
від 60 грн.
від 60 грн.

Про подiю

Веселощі сердечне, або Кепка з карасями.

У сценічному прочитанні режисера Дмитра Богомазова розповіді Юрія Коваля зі збірки «Чистий Дор» - це смішні, добрі, мудрі і дуже світлі історії про загублену в лісах старовинної селі з прозорою назвою Чистий Дор і життя-буття її мешканців.

«Село моєї душі» - так сказав одного разу Коваль про Чистому Дорі, як про мрію, про висловлення свого ідеалу. Привітна Пантельовна, серйозна дівчина Нюрка, криклива Міроніха, зворушлива Манька і найдобріший дядько Зуй - всі вони живуть наче в кільці заповідного лісу, і не загрожує їм ні чорне відчай зовнішнього світу, ні безглузда суєта. Їхні стосунки з людьми будуються на моментально спалахує і згасає почуття спорідненості, завдяки якому відразу був зарахований в родичі і оповідач - випадково забрів у село письменник-мандрівник. Їх чисте життя, всі відтінки лісу і неба ловить невидимою мережею письменник-бродяга, щоб потім, сидячи в похмурому місті, написати книгу.

Ці цікаві історії для душі, розуму і серця, приносячи гру, посмішку, свіжість і чарівність живого життя, роблять і самих глядачів чистішим і добрішим. А тонка іронія автора ще й піднімає настрій.

Схожі події

польська кров 21 вересня 18:30, Сб польська кров Одеса, Театр музкомедії від 40 грн. польська кров Вже не хочу 21 вересня польська кров Театр музкомедії Придбати Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна Любові 19 вересня 19:30, Чт Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна Любові Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна Любові Вже не хочу 19 вересня Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна Любові Bel etage Придбати Кармен Кармен 1 Подія Кармен 19.09 - 19.09.2019 Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару 27 вересня 19:00, Пт Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 90 грн. Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару Вже не хочу 27 вересня Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати