Веселощі сердечне, або Кепка з карасями

18 травня 2019, Сб. 19:00
від 60 грн.
від 60 грн.

Про подiю

Чому варто піти на спектакль «Веселощі сердечні, або Кепка з карасями»?

1. Отримати добру порцію позитиву і відволіктися від буденної метушні.
2. Оцінити тонку авторську іронію.
3. Побувати в добрій казці – для дорослих особливо корисно.

Київський театр драми і комедії представляє спектакль «Веселощі сердечні, або Кепка з карасями». За доброю назвою криється світлий сюжет. Обов'язково приходьте!

В основі сюжету постановки – розповіді Юрія Коваля зі збірки «Чистий Дор». Це мудрі, з доброї часткою іронії історії про одне селище з чудовою назвою Чистий Дор. Загублене десь в лісах поселення, спокійний плин життя його мешканців - це картини, які автор зобразив на основі своїх власних мрій. Всі персонажі історій – дійсно ідеальні: і серйозна Нюрка, і добра Пантелеєвна, і чарівна Манька.

Нікому з жителів села не грозить рутина і закоцюрбленість сучасного суспільства. Чистий Дор укритий від зовнішнього світу і наповнений світлом і добротою. Тут кожен житель відчуває взаємну спорідненість. І тому в своїх родичів тут записують і випадкового гостя – письменника-мандрівника. Письменник-мандрівник згодом зможе розкрити всі фарби життя Чистого Дора в своїй книзі.

Історії наповнюють серце і душу теплом, роблячи кожного чистішим і добрішим.

Режисер – Дмитро Богомазов.

Чекаємо на вас!

Схожі події

Дмитро Романов 24 липня 20:00, Ср Дмитро Романов Одеса, Зелений театр від 300 грн. Дмитро Романов Вже не хочу 24 липня Дмитро Романов Зелений театр Придбати Дитячий балет 27 липня 11:00, Сб Дитячий балет "Спляча красуня" Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Дитячий балет Вже не хочу 27 липня Дитячий балет "Спляча красуня" Одеський театр Опери та Балету Придбати Лебедине озеро Лебедине озеро 3 Події Лебедине озеро 26.07 - 28.07.2019 Аліса в країні чудес 28 липня 12:00, Нд Аліса в країні чудес Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 10 грн. Аліса в країні чудес Вже не хочу 28 липня Аліса в країні чудес Одеський театр Опери та Балету Придбати