Ралі "Супергерой"

4 квітня 2020, Сб. 15:00
від 300 грн.
Гарантія повернення коштів При оплаті карткою гарантоване повернення 90% номінальної вартості оплачених квитків за запитом покупця. Крайній термін запиту з особистого кабінету:15:00 03/04/2020. деталі тут
від 300 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто відвідати?

1. Новий неповторний формат події, коли можна споглядати за нашими героями, попиваючи улюблений коктейль та насолоджуючись неповторною авторською гедоністичною їжею, яка задовольнить навіть веганів, за допомогою професійної прямої трансляції або наживо!
2. Ви отримаєте незабутні враження та емоції на все життя!
3. Такої незвичайної та карколомної події ще не було!

ПРОВЕДИ МАКСИМАЛЬНО НЕТИПОВО ПЕРШУ КВІТНЕВУ СУБОТУ!

Superhero Sports Club пропонують відвідати високорівневе автомобільне ралі та стати частиною однієї з наймасштабніших подій року. Такого ще не було!

Набридли бари кожної суботи? З нами ти відчуєш драйв та адреналін від запеклої боротьби, познайомишся з новими цікавими людьми та надихнешся запальною атмосферою.

А якщо досі сумніваєшся між баром та ралі, то пропонуємо відчути атмосферу справжніх несамовитих розваг, споглядаючи за боротьбою свого фаворита, вболіваючи та попиваючи коктейлі світової класики, один з яких вже включено до твого квитка. Лише обери і ми приготуємо його спеціально для тебе!

Після карколомного ралі запрошуємо на afterparty, там ми разом привітаємо і нагородимо переможця, потім будемо включати твої улюблені треки, нагодуємо найсмачнішим, та зробимо тобі ще один Daiquiri.
Ти з нами?
Тоді бери друзів, або приходь один, адже у нас буде панувати атмосфера свободи та безкінечного драйву. А спілкування з новими цікавими людьми зарядить тебе енергією надовго!
Superhero Rally&Party – ідеальний спосіб відкрити для себе щось нове.
До речі, до 31 грудня 2019 дуже приваблива ціна на квитки!
До зустрічі на ралі!