7 грудня 2018, Пт. 19:00
Одеський театр Опери та Балету Одеса, пров. Чайковського, 1
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Рафаеля Гуалацци?

1. Рафаель є одним з найбільш перспективних артистів Італії.
2. Гуалацци став переможцем фестивалю в Сан-Ремо, де свого часу засяяла зірка Тото Кутуньо.
3. Публіку чекає незабутній вечір, витканий з приголомшливих мелодій і теплої атмосфери.

7 грудня о Театрі опери і балету відбудеться концерт Рафаеля Гуалацци, представника Італії на Євробаченні. Не пропустіть унікальну подію!

Закінчивши консерваторію Россіні в Пезаро, музикант активно завойовує творчі горизонти, виступаючи на фестивалях Fano Jazz, Java і Argo Jazz, «Равелло». Слухачів підкорюють мелодії, гармонійно поєднують блюз і фьюжн, соул і джаз.

2008 рік ознаменувався виходом збірки Piano Jazz. Слідом за цією подією Рафаелю випадає честь взяти участь у проекті «Історія і таємниця джазу» (Вермонт і Нью-Гемпшир). Чергове досягнення - контракт, підписаний з компанією Sugar.

Літо 2010 приносить Гуалацци знакові зустрічі з публікою майданчиків Heineken Jammin, Pistoia Blues Festival і кінофестивалю Giffoni. Восени того ж року виходить дебютний альбом з 4 треків.

Рафаель Гуалацци зі своєю композицією «Безумство кохання» в 2011 році став переможцем фестивалю в Сан-Ремо в номінації «Молоді таланти».

До зустрічі!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» -35% на другий 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати RASA 19 квітня 23:59, Пт RASA Одеса, Palladium від 250 грн. RASA Вже не хочу 19 квітня RASA Palladium Придбати Джаз на вертолітному майданчику 08 червня 19:00, Сб Джаз на вертолітному майданчику Київ, КВЦ Парковий від 200 грн. Джаз на вертолітному майданчику Вже не хочу 08 червня Джаз на вертолітному майданчику КВЦ Парковий Придбати