7 грудня 2018, Пт. 19:00
Одеський театр Опери та Балету Одеса, пров. Чайковського, 1
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Рафаеля Гуалацци?

1. Рафаель є одним з найбільш перспективних артистів Італії.
2. Гуалацци став переможцем фестивалю в Сан-Ремо, де свого часу засяяла зірка Тото Кутуньо.
3. Публіку чекає незабутній вечір, витканий з приголомшливих мелодій і теплої атмосфери.

7 грудня о Театрі опери і балету відбудеться концерт Рафаеля Гуалацци, представника Італії на Євробаченні. Не пропустіть унікальну подію!

Закінчивши консерваторію Россіні в Пезаро, музикант активно завойовує творчі горизонти, виступаючи на фестивалях Fano Jazz, Java і Argo Jazz, «Равелло». Слухачів підкорюють мелодії, гармонійно поєднують блюз і фьюжн, соул і джаз.

2008 рік ознаменувався виходом збірки Piano Jazz. Слідом за цією подією Рафаелю випадає честь взяти участь у проекті «Історія і таємниця джазу» (Вермонт і Нью-Гемпшир). Чергове досягнення - контракт, підписаний з компанією Sugar.

Літо 2010 приносить Гуалацци знакові зустрічі з публікою майданчиків Heineken Jammin, Pistoia Blues Festival і кінофестивалю Giffoni. Восени того ж року виходить дебютний альбом з 4 треків.

Рафаель Гуалацци зі своєю композицією «Безумство кохання» в 2011 році став переможцем фестивалю в Сан-Ремо в номінації «Молоді таланти».

До зустрічі!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 24.01 - подорожчання 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Класика про кохання 10 лютого 20:00, Нд Класика про кохання Київ, Будинок Кіно від 175 грн. Класика про кохання Вже не хочу 10 лютого Класика про кохання Будинок Кіно Придбати Один в Каное 21 квітня 19:00, Нд Один в Каное Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 320 грн. Один в Каное Вже не хочу 21 квітня Один в Каное МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати