Rauf Faik

2 червня 2019, Нд. 19:00
Зелений Театр Київ, Паркова дорога, 2
від 500 грн.
від 500 грн.

Галерея

Про подiю

Увага! Квитки куплені на 17.04.2019 залишаються дійсними!

Чому варто піти на концерт Rauf Faik?

1. Почути першим презентацію нового альбому.
2. Помилуватися на талановитий дует близнюків.
3. Переконатися в тому що пісня "Дитинство", не дарма набрала мільйони переглядів на YouTube.

Виступ Rauf Faik пройде 2 червня в Зеленому театрі

Брати-близнюки Фаїк і Рауф Мірзаєва музичною творчістю захопилися ще в ранньому віці. Відомо, дідусь двох талановитих братів свого часу обіймав посаду директора оперного театру в місті вітрів (Баку, Азербайджан). До того, як брати змогли отримати досить велику популярність, їм доводилося співати в різних кафе і ресторанах, щоб в майбутньому заробити на запис деяких пісень, а також для зйомки довгоочікуваного кліпу «Love remind yesterday». Саме дана робота допомогла їм отримати справжній успіх серед слухачів.

Восени минулого року хлопці випустили хіт під назвою "Дитинство", - пісня продовжує збирати мільйони переглядів і десятки тисяч захоплених коментарів.

Варто зауважити, що оригінальний кліп зібрав вже понад 66 мільйонів переглядів.

Чекаємо Вас!


Схожі події

Ваня Якимов. Вірші 15 липня 20:00, Ср Ваня Якимов. Вірші Київ, Perfect Place від 400 грн. Ваня Якимов. Вірші Вже не хочу 15 липня Ваня Якимов. Вірші Perfect Place Придбати GSPD GSPD 3 Події GSPD 23.04 - 25.04.2021 Романтичний джаз в саду Нова дата 17 липня 20:00, Пт Романтичний джаз в саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 300 грн. Романтичний джаз в саду Вже не хочу 17 липня Романтичний джаз в саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати МУЗИКА З ФІЛЬМІВ ПРО ЛЮБОВ У САДУ 16 липня 20:00, Чт МУЗИКА З ФІЛЬМІВ ПРО ЛЮБОВ У САДУ Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 300 грн. МУЗИКА З ФІЛЬМІВ ПРО ЛЮБОВ У САДУ Вже не хочу 16 липня МУЗИКА З ФІЛЬМІВ ПРО ЛЮБОВ У САДУ Ботанічний сад ім. Гришка Придбати