14 вересня 2019, Сб. 18:00
ДК Центральний Кривий Ріг, вул. Мусоргського, 19
від 250 грн.
від 250 грн.
Обрати квиток

Галерея

Ray Brown jr у Кривому Розі - фото №1 Ray Brown jr у Кривому Розі
Ray Brown jr у Кривому Розі - фото №2 Ray Brown jr у Кривому Розі афіша
Ray Brown jr у Кривому Розі - фото №3 Ray Brown jr у Кривому Розі квитки

Про подiю

Запрошуємо Вас на концерт легендарного Рея Брауна молодшого (Ray Brown Jr.) - сина великої співачки Елли Фітцджеральд (Ella Fitzgerald) та легендарного басиста Рея Брауна (Ray Brown).

Рей народився в Нью-Йорку і виріс в Лос-Анджелесі, в будинку, в якому можна було зустріти Луї Армстронга (Louis Armstrong), Френка Сінатри (Frank Sinatra) і Нат Кінг Кола (Nat King Cole). Талант до музики показав себе рано, і ще в школі Беверлі Хіллз Рей почав давати концерти. Незабаром музикант виступав на музичних фестивалях по США і Канаді. Потім пішли гастролі в Японії і Кореї.

У 90-х роках, Рей почав регулярно виступати з програмою в Лас-Вегасі в готель-казино «Рів'єра». Потім вийшли диски: «Stand By Me», «From the Heart» і «Time for Love» в стилях джаз, R & B і блюз.

Останній проект Брауна, альбом «Друзі і Сім'я». Це дуети із зірками: Діон Уорвік (Dionne Wаrwick), Джейн Монхайт (Jane Monheit), Доктор Джон (Dr.John), Пол Вільямс з групи Темптайшонз (Paul Williams, The Temptations), Лонні Сміт (Lonnie Smith), Джеймс Муді ( James Moody), з саксофоністом Девідом Ньюманом (David «Fathead» Newman) і вібрафоністом Террі Гібзом (Terry Gibbs).

В цьому альбомі також присутній його запис «How High The Moon» разом з батьками.

На цьому концерті Вас чекає зустріч з живою музичною легендою!