20 листопада 2018, Вт. 19:00
Національна опера України Київ, вул. Володимирська, 50
від 150 грн.
від 150 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на балет Raymonda?

1. Побачити одну з найскладніших вистав для будь-якої трупи.
2. Зрозуміти, чому цей балет за своєю видовищністю і красою можна порівняти лише з "Лебединим озером".
3. Насолодитися партитурою, яку вирізняє особлива широта звучання і багатство оркестрової палітри, що властива симфонічним творам.

20 листопада в Національному театрі опери і балету ім. Т. Г. Шевченка відбудеться яскравий балет епохи шедеврів. У "Раймонді" зібрані справжні віртуози світової сцени!

Отже, хто ж виконає головні партії? У ролі Абдурахмана виступить спеціальний гість Ерік Мурзагалієв. Він є прем'єром DEN NORSKE OPERA & BALLETT, а в минулому артист був провідним солістом у Мюнхенському балеті. Еріка чекають з нетерпінням у кращих театрах світу, а 20 листопада його майстерністю зможете насолодитися і ви.

У ролі Раймонди - Наталія Мацак, Заслужена артистка України, лауреат багатьох міжнародних конкурсів. Артистка постійно виступає на кращих сценах Америки, Італії, Франції, Іспанії, Греції, Китаю, Швейцарії, Кореї тощо.

А партію Жана де Бріена виконає Сергій Кривоконь, один з найбільш яскравих провідних солістів у Національній опері України.

Що стосується самого балету, то "Раймонда" вирізняється насиченою хореографією, вимагаючи від виконавців фізичної витривалості й віртуозності. Для будь-якого артиста - це прекрасна можливість продемонструвати всі грані класичного танцю, а для глядачів - здивуватися барвистим феєрверком видовищних танцювальних номерів.

Приходьте 20 листопада, щоб на собі відчути життєствердне начало шедевра балетного мистецтва!