Роздягайся - поговоримо

20 вересня 2018, Чт. 19:00
Палац Україна (малий зал) Київ, вул. Велика Васильківська, 103
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Роздягайся - поговоримо у Києві - фото №1 Роздягайся - поговоримо у Києві
Роздягайся - поговоримо у Києві - фото №2 Роздягайся - поговоримо у Києві афіша
Роздягайся - поговоримо у Києві - фото №3 Роздягайся - поговоримо у Києві квитки
Роздягайся - поговоримо у Києві - фото №4 Роздягайся - поговоримо у Києві на concert.ua

Про подiю

Чому варто піти на спектакль «Роздягайся - поговоримо»?

1. Вистава закрутить вас у динамічному вирі подій та емоцій, дозволивши забути про повсякденну суєту.
2. На сцену вийдуть талановиті актори, гра яких – вище всіх похвал.
3. Із гумором подивитися на негаразди в сімейному житті – це ще нікому не шкодило.

Київський театр «Тисячоліття» запрошує на комедійну постановку «Роздягайся – поговоримо». У компанії приголомшливих акторів вечір пролетить непомітно!

«Роздягайся – поговоримо» – це смішно і зворушливо про важливе і непросте, про стосунки в родині. Точніше, про те, як в один прекрасний момент вони дають тріщину, починаючи потихеньку руйнуватися. Герої вистави – Філіп і Джоанна, які довгий час прожили в щасливому шлюбі. Чи то час невблаганний, чи то пристрасть ослабла. І привид ідеальних відносин кудись зник...

Так, є хороша робота, затишне житло, довіра, але! Робити щось потрібно. І терміново. Що ж врятує стосунки? О, ніколи не здогадаєтеся: ремонт! Приходьте і дивіться, як дизайнер інтер'єру та процес ремонту знову розпалюють полум'я любові.

У виставі предостатньо курйозних ситуацій, несподіваних поворотів і живого гумору. Особливо весело за подіями буде спостерігати тим, хто не з чуток знає, що таке довге сімейне життя. Головна думка вистави - любов завжди можна зберегти! Режисер - Ольга Попова. Чекаємо на вас!

Інші дати

Роздягайся - поговоримо

26 жовтня 2018 19:00

Палац Україна (малий зал) ,  Київ

Перейти до опису
від 200 грн.

Роздягайся, поговоримо!

08 листопада 2018 19:00

Палац Україна (малий зал) ,  Київ

Перейти до опису
від 200 грн.

29 листопада 2018 19:00

Палац Україна (малий зал) ,  Київ

Перейти до опису
від 250 грн.

Схожі події

Лускунчик 09 листопада 18:30, Пт Лускунчик Одеський Національний Академічний театр опери та балету, Одеса від 40 грн. Лускунчик Вже не хочу 09 листопада Лускунчик Одеський Національний Академічний театр опери та балету Придбати Кайдашева сім’я 01 грудня 19:00, Сб Кайдашева сім’я Центральний будинок офіцерів, Київ від 80 грн. Кайдашева сім’я Вже не хочу 01 грудня Кайдашева сім’я Центральний будинок офіцерів Придбати Майстер і Маргарита 22 жовтня 19:00, Пн Майстер і Маргарита Центр Довженка, Львів від 150 грн. Майстер і Маргарита Вже не хочу 22 жовтня Майстер і Маргарита Центр Довженка Придбати №13 або олінклюзів 05 листопада 19:00, Пн №13 або олінклюзів Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької, Львів від 190 грн. №13 або олінклюзів Вже не хочу 05 листопада №13 або олінклюзів Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької Придбати