Роздягайся - поговоримо

5 липня 2018, Чт. 19:00
Палац Україна (малий зал) Київ, вул. Велика Васильківська, 103
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Роздягайся - поговоримо у Києві - фото №1 Роздягайся - поговоримо у Києві
Роздягайся - поговоримо у Києві - фото №2 Роздягайся - поговоримо у Києві афіша
Роздягайся - поговоримо у Києві - фото №3 Роздягайся - поговоримо у Києві квитки
Роздягайся - поговоримо у Києві - фото №4 Роздягайся - поговоримо у Києві на concert.ua

Про подiю

Чому варто піти на спектакль «Роздягайся - поговоримо»?

1. Вистава закрутить вас у динамічному вирі подій та емоцій, дозволивши забути про повсякденну суєту.
2. На сцену вийдуть талановиті актори, гра яких – вище всіх похвал.
3. Із гумором подивитися на негаразди в сімейному житті – це ще нікому не шкодило.

Київський театр «Тисячоліття» запрошує на комедійну постановку «Роздягайся – поговоримо». У компанії приголомшливих акторів вечір пролетить непомітно!

«Роздягайся – поговоримо» – це смішно і зворушливо про важливе і непросте, про стосунки в родині. Точніше, про те, як в один прекрасний момент вони дають тріщину, починаючи потихеньку руйнуватися. Герої вистави – Філіп і Джоанна, які довгий час прожили в щасливому шлюбі. Чи то час невблаганний, чи то пристрасть ослабла. І привид ідеальних відносин кудись зник...

Так, є хороша робота, затишне житло, довіра, але! Робити щось потрібно. І терміново. Що ж врятує стосунки? О, ніколи не здогадаєтеся: ремонт! Приходьте і дивіться, як дизайнер інтер'єру та процес ремонту знову розпалюють полум'я любові.

У виставі предостатньо курйозних ситуацій, несподіваних поворотів і живого гумору. Особливо весело за подіями буде спостерігати тим, хто не з чуток знає, що таке довге сімейне життя. Головна думка вистави - любов завжди можна зберегти! Режисер - Ольга Попова. Чекаємо на вас!

Інші дати

Роздягайся - поговоримо

23 серпня 2018 19:00

Палац Україна (малий зал) ,  Київ

Перейти до опису
від 200 грн.

Роздягайся - поговоримо

20 вересня 2018 19:00

Палац Україна (малий зал) ,  Київ

Перейти до опису
від 200 грн.

Роздягайся - поговоримо

26 жовтня 2018 19:00

Палац Україна (малий зал) ,  Київ

Перейти до опису
від 200 грн.

Роздягайся - поговоримо

11 жовтня 2018 19:00

Палац Україна (малий зал) ,  Київ

Перейти до опису
від 200 грн.

Схожі події

Лебедине озеро. Раду Поклітару 19 вересня 19:00, Ср Лебедине озеро. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац), Київ від 70 грн. Лебедине озеро. Раду Поклітару Вже не хочу 19 вересня Лебедине озеро. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Господин хороший 29 жовтня 19:00, Пн Господин хороший Театр музкомедії, Одеса від 680 грн. Господин хороший Вже не хочу 29 жовтня Господин хороший Театр музкомедії Придбати Балет Лускунчик з Катериною Кухар 29 вересня 19:00, Сб Балет Лускунчик з Катериною Кухар Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка, Київ від 100 грн. Балет Лускунчик з Катериною Кухар Вже не хочу 29 вересня Балет Лускунчик з Катериною Кухар Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка Придбати Серенада Сонячної долини 21 вересня 19:00, Пт Серенада Сонячної долини МЦКМ (Жовтневий палац), Київ від 120 грн. Серенада Сонячної долини Вже не хочу 21 вересня Серенада Сонячної долини МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати