24-pay-mark Created with Sketch.

RED

7 квітня 2024, нд. 20:00
Bel etage Київ, вул. Шота Руставелі, 16А
від 840 грн.
від 840 грн.

Галерея

Про подiю

Звернення організатора

На жаль, Red вимушені знову перенести свій тур Європою через погіршення епідеміологічної ситуації 💔

«Нам боляче про це повідомляти, але через обмеження для в’їзду та масових заходах у країнах Європи, пов’язаних з новим спалахом COVID-19, ми просто не зможемо вирушити в тур цієї весни. Віримо, що побачимося з вами вже восени!» — передають учасники гурту.

Наразі ми ведемо перемовини щодо нової дати київського концерту і повідомимо її вам так швидко, як зможемо. Квитки, звісно ж, лишаються дійсними.

RED у Києві! Чекаємо на вас в Bel etage.

Чому варто піти на концерт гурту RED у Києві?

1. Слухати пісні з нового альбому наживо.
2. Оцінити круту та якісну музику.
3. Стати частиною туру американського гурту, який створює музику ось уже майже 20 років.

RED везуть до Києва новий альбом

В 2019 гурт RED вирішили стати повністю незалежним від лейблів. Колектив заручився підтримкою прихильників, щоб видавати нову музику, та вже восени 2019 вийшов The Evening Hate EP, а навесні 2020 світ побачить новий альбом. Його ми й почуємо на концерті в Києві.

Дата і місце: , Bel Etage

Гурт RED увірвалася на музичну сцену з синглом Breathe Into Me та альбомом End Of Silence (2006), обидва отримали статус золотого. Вже тоді критики порівнювали RED з такими групами як Linkin Park, Breaking Benjamin і Chevelle. Гурт побудував успішну кар'єру, що виходить за межі виключно музики. Важкою працею вони досягли глибокого емоційного зв'язку з прихильниками в усьому світі; більше 20 з них синглів досягли перших сходинок чартів, а альбоми розійшлися накладом в три мільйони.

Після того, як дебютний альбом гурту номінували на Греммі, колективу доводилося тримати високу планку. В 2009 році RED повернулися з платівкою Innocence and Instinct, на яку музикантів надихнула "Божественна комедія" Данте Аліг'єрі, а саме «Пекло». Поштовхом до написання альбому також стала аварія, в яку музиканти потрапили в турі 2007 року. Одним з треків Innocence and Instinct є кавер на пісню Ordinary World гурту Duran Duran. Наступна платівка Until We Have Faces (2011) дебютувала на другому місці чарту Billboard, а трек Start Again став найкращою рок-композицією за версією Gospel Music Association (GMA).

Випустивши після цього ще три альбоми, RED вирішили не співпрацювати з лейблами. Ще на початку 2019 вони оголосила, що наступну платівку вони видадуть своїми силами, і вже в червні вийшов їх перший незалежний трек. Концертний сезон 2019 RED закінчили американським туром зі шведським метал-гуртом In Flames. А наступний рік для RED почнеться з виходу нового матеріалу та туру.