Нова дата

RED

11 березня 2021, Чт. 20:00
Bel etage Київ, вул. Шота Руставелі, 16А
від 840 грн.
від 840 грн.
Обрати квиток

Галерея

RED у Києві - фото №1 RED у Києві
RED у Києві - фото №2 RED у Києві афіша
RED у Києві - фото №3 RED у Києві квитки

Про подiю

Концерт перенесено на 11 березня. Квитки на 16 травня і 29 жовтня дійсні.

Будь ласка, зверніть увагу:

Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді з нашого боку.

На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають.
Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку відміни заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін.

Організатори наразі ведуть перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами.

Всі ми намагаємося зараз втримати індустрію «на плаву» - розуміючи, що маємо справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу.

Організатору, як і нам, болить надсилати таку відповідь.
Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку.

Якщо ви хочете надіслати особистий запит організатору події, будь ласка, звертайтеся за електронною адресою:
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/HappyMusicGroup/
Email: [email protected]
Також можливий обмін квитків на інші події організатора. Деталі за посиланням https://www.facebook.com/HappyMusicGroup/photos/a....

RED у Києві! Чекаємо на вас 11 березня в Bel etage.

Чому варто піти на концерт гурту RED у Києві?

1. Слухати пісні з нового альбому наживо.
2. Оцінити круту та якісну музику.
3. Стати частиною туру американського гурту, який створює музику ось уже майже 20 років.

RED везуть до Києва новий альбом

В 2019 гурт RED вирішили стати повністю незалежним від лейблів. Колектив заручився підтримкою прихильників, щоб видавати нову музику, та вже восени 2019 вийшов The Evening Hate EP, а навесні 2020 світ побачить новий альбом. Його ми й почуємо на концерті в Києві.

Дата і місце: 11 березня, Bel Etage

Гурт RED увірвалася на музичну сцену з синглом Breathe Into Me та альбомом End Of Silence (2006), обидва отримали статус золотого. Вже тоді критики порівнювали RED з такими групами як Linkin Park, Breaking Benjamin і Chevelle. Гурт побудував успішну кар'єру, що виходить за межі виключно музики. Важкою працею вони досягли глибокого емоційного зв'язку з прихильниками в усьому світі; більше 20 з них синглів досягли перших сходинок чартів, а альбоми розійшлися накладом в три мільйони.

Після того, як дебютний альбом гурту номінували на Греммі, колективу доводилося тримати високу планку. В 2009 році RED повернулися з платівкою Innocence and Instinct, на яку музикантів надихнула "Божественна комедія" Данте Аліг'єрі, а саме «Пекло». Поштовхом до написання альбому також стала аварія, в яку музиканти потрапили в турі 2007 року. Одним з треків Innocence and Instinct є кавер на пісню Ordinary World гурту Duran Duran. Наступна платівка Until We Have Faces (2011) дебютувала на другому місці чарту Billboard, а трек Start Again став найкращою рок-композицією за версією Gospel Music Association (GMA).

Випустивши після цього ще три альбоми, RED вирішили не співпрацювати з лейблами. Ще на початку 2019 вони оголосила, що наступну платівку вони видадуть своїми силами, і вже в червні вийшов їх перший незалежний трек. Концертний сезон 2019 RED закінчили американським туром зі шведським метал-гуртом In Flames. А наступний рік для RED почнеться з виходу нового матеріалу та туру.