Red Bull #Дійшвидко: Sport Edition

20 червня 2018, Ср. 19:30
Fedoriv Hub Київ, вул. Велика Васильківська, 5
від 450 грн.
від 450 грн.

Про подiю

20 червня поспілкуємося з талановитими підприємцями та управлінцями, які не уявляють своє життя без спорту.

Як запускати успішні проекти, реалізовувати ідеї, створювати проекти та швидко перетворювати мрії в цілі, а цілі втілювати в реальність. Що робити? Діяти швидко! Не зволікати, бути ефективним та приймати рішення. У цьому всім нашим спікерам допомагає спорт.

8 спікерів, 8 мотивуючих історій по те, які лайфхаки можна перенести зі спорту в бізнес і навпаки. У кожного спікера – лише 8 хвилин на те, щоб максимально швидко та ефективно поділитися своєю історією.

Спікери:
Генадій Чижиков - марафонець, президент Торгово-промислової Палати.
Євген Троценко – IronMan, генеральний директор Lenovo в Білорусі, Молдові, Арменії та Грузії.
Наталя Ємченко – бігунка, Директор з коммунікацій в System Capital Management.
Вячеслав Сухомлинов - Ironman. Голова представництва David Allen Company та єдиний сертифікований тренер з методології GTD (Getting Things Done) в Україні. Співзасновник LIVE.LOVE.
Олена Бурдейна – марафонець, тренер-консультант зі здорового способу життя.
Діма Коваленко та Паша Уваров – засновники сайту про біг “Ногибоги”
Олена Балбек – бігунка, засновниця WOOFIT І куратор ініціативи “Середи в ОХМАТДИТі”

Модератор заходу -Тетяна Гриньова. Таня - журналіст та медіа-менеджер, що бігає марафони вже майже два роки. Під час другого марафону у Відні вона зрозуміла, що після тривалого бігу відбувається щось важливе: складні задачі розв’язуються, виникають ідеї та вирішуються проблеми.

Таня зрозуміла, що багато марафонців бігають зовсім не для медальки і не для поліпшення фізичної форми: біг для них - це щось більше: медитація, інструмент управління собою та час для себе. І серед таких марафонців є дуже багато успішних професіоналів, управлінців та творчих людей.

Таня вирішила писати книгу саме про це: біг та успішне життя - як вони пов’язані? У кінці 2018 року вийде книга Тані з 50ма історіями різних марафонців, що не є професійними спортсменами, а 20 червня на Red Bull #ДійШвидко вісім спікерів поділяться за 8 хвилин тим, як спорт покращує їх життя та свідомість.

Схожі події

Error Nights Kharkiv Vol. IV 28 вересня 19:00, Пт Error Nights Kharkiv Vol. IV Fabrika.space, Харків від 250 грн. Error Nights Kharkiv Vol. IV Вже не хочу 28 вересня Error Nights Kharkiv Vol. IV Fabrika.space Придбати Костянтин Коптелов: Change management 27 вересня 09:00, Чт Костянтин Коптелов: Change management Fedoriv Hub, Київ від 449 грн. Костянтин Коптелов: Change management Вже не хочу 27 вересня Костянтин Коптелов: Change management Fedoriv Hub Придбати FoReCH 13 листопада 10:00, Вт FoReCH Міжнародний Виставковий Центр, Київ від 100 грн. FoReCH Вже не хочу 13 листопада FoReCH Міжнародний Виставковий Центр Придбати VIVA! Вечір із зіркою: Оля Полякова 25 вересня 19:30, Вт VIVA! Вечір із зіркою: Оля Полякова CARIBBEAN club, Київ від 199 грн. VIVA! Вечір із зіркою: Оля Полякова Вже не хочу 25 вересня VIVA! Вечір із зіркою: Оля Полякова CARIBBEAN club Придбати