Red Bull #Дійшвидко: Sport Edition

20 червня 2018, Ср. 19:30
Fedoriv Hub Київ, вул. Велика Васильківська, 5
від 450 грн.
від 450 грн.

Про подiю

20 червня поспілкуємося з талановитими підприємцями та управлінцями, які не уявляють своє життя без спорту.

Як запускати успішні проекти, реалізовувати ідеї, створювати проекти та швидко перетворювати мрії в цілі, а цілі втілювати в реальність. Що робити? Діяти швидко! Не зволікати, бути ефективним та приймати рішення. У цьому всім нашим спікерам допомагає спорт.

8 спікерів, 8 мотивуючих історій по те, які лайфхаки можна перенести зі спорту в бізнес і навпаки. У кожного спікера – лише 8 хвилин на те, щоб максимально швидко та ефективно поділитися своєю історією.

Спікери:
Генадій Чижиков - марафонець, президент Торгово-промислової Палати.
Євген Троценко – IronMan, генеральний директор Lenovo в Білорусі, Молдові, Арменії та Грузії.
Наталя Ємченко – бігунка, Директор з коммунікацій в System Capital Management.
Вячеслав Сухомлинов - Ironman. Голова представництва David Allen Company та єдиний сертифікований тренер з методології GTD (Getting Things Done) в Україні. Співзасновник LIVE.LOVE.
Олена Бурдейна – марафонець, тренер-консультант зі здорового способу життя.
Діма Коваленко та Паша Уваров – засновники сайту про біг “Ногибоги”
Олена Балбек – бігунка, засновниця WOOFIT І куратор ініціативи “Середи в ОХМАТДИТі”

Модератор заходу -Тетяна Гриньова. Таня - журналіст та медіа-менеджер, що бігає марафони вже майже два роки. Під час другого марафону у Відні вона зрозуміла, що після тривалого бігу відбувається щось важливе: складні задачі розв’язуються, виникають ідеї та вирішуються проблеми.

Таня зрозуміла, що багато марафонців бігають зовсім не для медальки і не для поліпшення фізичної форми: біг для них - це щось більше: медитація, інструмент управління собою та час для себе. І серед таких марафонців є дуже багато успішних професіоналів, управлінців та творчих людей.

Таня вирішила писати книгу саме про це: біг та успішне життя - як вони пов’язані? У кінці 2018 року вийде книга Тані з 50ма історіями різних марафонців, що не є професійними спортсменами, а 20 червня на Red Bull #ДійШвидко вісім спікерів поділяться за 8 хвилин тим, як спорт покращує їх життя та свідомість.

Схожі події

ЩОДЕННИК ДИЗАЙНЕРА 01 листопада 18:00, Пт ЩОДЕННИК ДИЗАЙНЕРА Київ, Fedoriv Hub від 500 грн. ЩОДЕННИК ДИЗАЙНЕРА Вже не хочу 01 листопада ЩОДЕННИК ДИЗАЙНЕРА Fedoriv Hub Придбати Форум BigMoney 18 жовтня 17:00, Пт Форум BigMoney Одеса, Палац спорту від 690 грн. Форум BigMoney Вже не хочу 18 жовтня Форум BigMoney Палац спорту Придбати Амонашвілі 28 жовтня 10:00, Пн Амонашвілі Одеса, Концерт хол Одеса від 300 грн. Амонашвілі Вже не хочу 28 жовтня Амонашвілі Концерт хол Одеса Придбати Семінар Амонашвілі. Мистецтво дошкільного виховання 27 жовтня 10:00, Нд Семінар Амонашвілі. Мистецтво дошкільного виховання Одеса, БК Політеху (ОНПУ) від 300 грн. Семінар Амонашвілі. Мистецтво дошкільного виховання Вже не хочу 27 жовтня Семінар Амонашвілі. Мистецтво дошкільного виховання БК Політеху (ОНПУ) Придбати