Ревізія-Шмавізія 12+

1 листопада 2018, Чт. 19:00
Київський драматичний театр на Подолі Київ, Андріївський узвіз, 20-Б
від 150 грн.
від 150 грн.

Про подiю

Вистава про щастя, як воно є - просте, тихе і часто зовсім непомітне. Приходьте в "Театр на Подолі" та насолодіться колоритом і неповторним гумором в постановці "Ревізія-шмавізія".

"Єврейське щастя". Начебто кожен знає, що це таке. І водночас не знає ніхто. Напевно, і шукачі цього самого горезвісного "єврейського щастя" не можуть сказати, що ж воно таке. Тому, дорогі глядачі, не поспішайте ні сміятися, ні плакати. І робити передчасні висновки теж не поспішайте.

Як часто, ми абсолютно сліпі і не усвідомлюємо очевидного, що вже зараз у нас є всі необхідні якості і обставини, щоб нарешті стати щасливими. Точно також і головний герой постановки "Ревізія-Шмавізія" в упор не помічає, що весь час щастя було зовсім поруч.

Незвичайні події відбуваються в провінційній філармонії приблизно в 70-х роках 20 століття. Спочатку смерть і похорон технічного працівника музичного установи.

Потім несподівана ревізія. Все це призводить до низці містичних і комічних пригод. Виявляється, що можна писати листи на той світ і навіть отримувати на них відповіді уві сні ...

Вистава "Ревізія-Шмавізія" є завершальною частиною трилогії сучасного українського письменника Анатолія Крима під назвою "Оповідання про єврейське щастя". Але варто подивитися постановку, щоб з легкістю переконатися, що ніяке воно насправді не єврейське, а саме що ні на є звичайне.

Режисер-постановник - Ігор Славинський. Ролі виконують: Сергій Бойко, Федір Ольховський, Роман Халаїмов, Олександр Клаунінг, Софія Письман.

Тривалість - 1 година 30 хвилин.

Інші дати

Схожі події

Новорічна космічна пригода Новорічна космічна пригода 18 Подiй Новорічна космічна пригода 19.12 - 25.12.2018 Voice of the Sympho Rock 18 грудня 19:00, Вт Voice of the Sympho Rock Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 190 грн. Voice of the Sympho Rock Вже не хочу 18 грудня Voice of the Sympho Rock Одеський театр Опери та Балету Придбати Голіаф Голіаф 27 Подiй Голіаф 22.12 - 10.01.2019 Winterra. Легенда казкового краю Winterra. Легенда казкового краю 64 Події Winterra. Легенда казкового краю 14.12 - 20.01.2019