Ревізія-Шмавізія 12+

19 жовтня 2018, Пт. 19:00
Київський драматичний театр на Подолі Київ, Андріївський узвіз, 20-Б
від 150 грн.
від 150 грн.

Про подiю

Вистава про щастя, як воно є - просте, тихе і часто зовсім непомітне. Приходьте в "Театр на Подолі" та насолодіться колоритом і неповторним гумором в постановці "Ревізія-шмавізія".

"Єврейське щастя". Начебто кожен знає, що це таке. І водночас не знає ніхто. Напевно, і шукачі цього самого горезвісного "єврейського щастя" не можуть сказати, що ж воно таке. Тому, дорогі глядачі, не поспішайте ні сміятися, ні плакати. І робити передчасні висновки теж не поспішайте.

Як часто, ми абсолютно сліпі і не усвідомлюємо очевидного, що вже зараз у нас є всі необхідні якості і обставини, щоб нарешті стати щасливими. Точно також і головний герой постановки "Ревізія-Шмавізія" в упор не помічає, що весь час щастя було зовсім поруч.

Незвичайні події відбуваються в провінційній філармонії приблизно в 70-х роках 20 століття. Спочатку смерть і похорон технічного працівника музичного установи.

Потім несподівана ревізія. Все це призводить до низці містичних і комічних пригод. Виявляється, що можна писати листи на той світ і навіть отримувати на них відповіді уві сні ...

Вистава "Ревізія-Шмавізія" є завершальною частиною трилогії сучасного українського письменника Анатолія Крима під назвою "Оповідання про єврейське щастя". Але варто подивитися постановку, щоб з легкістю переконатися, що ніяке воно насправді не єврейське, а саме що ні на є звичайне.

Режисер-постановник - Ігор Славинський. Ролі виконують: Сергій Бойко, Федір Ольховський, Роман Халаїмов, Олександр Клаунінг, Софія Письман.

Тривалість - 1 година 30 хвилин.

Схожі події

Лускунчик 09 листопада 18:30, Пт Лускунчик Одеський Національний Академічний театр опери та балету, Одеса від 40 грн. Лускунчик Вже не хочу 09 листопада Лускунчик Одеський Національний Академічний театр опери та балету Придбати Майстер і Маргарита 22 жовтня 19:00, Пн Майстер і Маргарита Центр Довженка, Львів від 150 грн. Майстер і Маргарита Вже не хочу 22 жовтня Майстер і Маргарита Центр Довженка Придбати Кайдашева сім’я 01 грудня 19:00, Сб Кайдашева сім’я Центральний будинок офіцерів, Київ від 80 грн. Кайдашева сім’я Вже не хочу 01 грудня Кайдашева сім’я Центральний будинок офіцерів Придбати №13 або олінклюзів 05 листопада 19:00, Пн №13 або олінклюзів Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької, Львів від 190 грн. №13 або олінклюзів Вже не хочу 05 листопада №13 або олінклюзів Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької Придбати