Ревізія-Шмавізія 12+

1 листопада 2018, Чт. 19:00
Київський драматичний театр на Подолі Київ, Андріївський узвіз, 20-Б
від 150 грн.
від 150 грн.

Про подiю

Вистава про щастя, як воно є - просте, тихе і часто зовсім непомітне. Приходьте в "Театр на Подолі" та насолодіться колоритом і неповторним гумором в постановці "Ревізія-шмавізія".

"Єврейське щастя". Начебто кожен знає, що це таке. І водночас не знає ніхто. Напевно, і шукачі цього самого горезвісного "єврейського щастя" не можуть сказати, що ж воно таке. Тому, дорогі глядачі, не поспішайте ні сміятися, ні плакати. І робити передчасні висновки теж не поспішайте.

Як часто, ми абсолютно сліпі і не усвідомлюємо очевидного, що вже зараз у нас є всі необхідні якості і обставини, щоб нарешті стати щасливими. Точно також і головний герой постановки "Ревізія-Шмавізія" в упор не помічає, що весь час щастя було зовсім поруч.

Незвичайні події відбуваються в провінційній філармонії приблизно в 70-х роках 20 століття. Спочатку смерть і похорон технічного працівника музичного установи.

Потім несподівана ревізія. Все це призводить до низці містичних і комічних пригод. Виявляється, що можна писати листи на той світ і навіть отримувати на них відповіді уві сні ...

Вистава "Ревізія-Шмавізія" є завершальною частиною трилогії сучасного українського письменника Анатолія Крима під назвою "Оповідання про єврейське щастя". Але варто подивитися постановку, щоб з легкістю переконатися, що ніяке воно насправді не єврейське, а саме що ні на є звичайне.

Режисер-постановник - Ігор Славинський. Ролі виконують: Сергій Бойко, Федір Ольховський, Роман Халаїмов, Олександр Клаунінг, Софія Письман.

Тривалість - 1 година 30 хвилин.

Інші дати

Схожі події

Німецький цирк Black and White Німецький цирк Black and White 23 Події Німецький цирк Black and White 23.03 - 21.04.2019 Чорний Квадрат: Гола правда 02 квітня 19:30, Вт Чорний Квадрат: Гола правда Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний Квадрат: Гола правда Вже не хочу 02 квітня Чорний Квадрат: Гола правда Bel etage Придбати Собаче серце -50% на другий 12 квітня 19:00, Пт Собаче серце Рівне, Рівненський академічний український музично-драматичний театр від 70 грн. Собаче серце Вже не хочу 12 квітня Собаче серце Рівненський академічний український музично-драматичний театр Придбати Лебедине озеро 24 березня 19:00, Нд Лебедине озеро Київ, Національна опера України від 150 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 24 березня Лебедине озеро Національна опера України Придбати