від 90 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на спектакль Ревізор?

1. Класика актуальна завжди!
2. Насолодитися чудовою грою цілого сузір'я українських акторів.
3. Провести вечір в теплій атмосфері.

Комедія на дві дії.

Комедія про авантюристів і жуликів, хоча і написана півтора століття назад, залишається достатньо сучасною. За ширмою класичного сюжету ховаються всі ознаки нашого часу: хабарництво, самоуправство, беззаконня. І хоча весь спектакль глядач сміється, надриваючи живіт, в фіналі його чекає одкровення. Виявляється, сміх-то, крізь сльози.

«Ревізор» - спектакль, який сповнений гоголівських диявольських жартів і комічних ситуацій. Злегка актуалізований матеріал у виставі заслуженого діяча мистецтв України В'ячеслава Жили, звучить по-новому хльостко і енергійно. Впізнавані характери, недвозначні натяки, - правду в постановці тісно перемішують з жартом.

І, звичайно ж, на сцені «Ревізора» улюблені артисти - Лілія Ребрик, Ксенія Вертинська, Володимир Горянський, Олександр Папуша, Валерій Шалига, Олександр Жила, Андрій Кронглевський, Віталій Ажнов, Петро Русаненко, Владислав Дмитрук.
Роль городничого в сучасній постановці виконає народний артист України Олексій Вертинський, а шахрая-Хлестакова зіграє молодий артист Данило Маржець.
Режисер-постановник - заслужений діяч мистецтв України В'ячеслав Жила.
Композитор - Юрій Дзвонар
Художник-постановник - Марія Крутоголова
Художник по костюмах - Любава Сокіл
Художник по взуттю - Олександр Гнатковський
Продюсер - Слава Жила