RН + (фестиваль Слов’янські театральні зустрічі)

від 50 грн.

Про подiю

Закарпатський обласний угорський драматичний театр імені Д. Ійєша (м. Берегово Закарпатської області)

Вистава на 1 дію.
Виконується угорською мовою.
Режисер-постановник – Олег Мельничук.

Вистава є своєрідною компіляцією з творів Віктора Пелевіна, Джорджа Орвелла, Річарда Баха, картин Єронима Босха та Пітера Брейгеля.

Головні герої намагаються відшукати сенс свого існування. Вони міркують про такі вічні поняття, як любов, доля, життя після смерті. Наприклад, на чільне місце загального існування ставиться любов: «якщо сказати коротко, любов – це те, через що кожен знаходиться там, де він знаходиться». Олюднивши курей, які багато розмірковують про сенс життя, автори вистави, проте, намагаються змусити глядача озирнутися на себе.

Схожі події

Майстер та Маргарита 21 жовтня 20:00, Нд Майстер та Маргарита Дворец культуры им. Т.Шевченко, Трускавець від 100 грн. Майстер та Маргарита Вже не хочу 21 жовтня Майстер та Маргарита Дворец культуры им. Т.Шевченко Придбати Кайдашева сім’я 01 грудня 19:00, Сб Кайдашева сім’я Центральний будинок офіцерів, Київ від 80 грн. Кайдашева сім’я Вже не хочу 01 грудня Кайдашева сім’я Центральний будинок офіцерів Придбати Лесь Подерв’янський 28 жовтня 19:00, Нд Лесь Подерв’янський Центральний будинок офіцерів, Київ від 500 грн. Лесь Подерв’янський Вже не хочу 28 жовтня Лесь Подерв’янський Центральний будинок офіцерів Придбати Дракон 20 жовтня 19:00, Сб Дракон МЦКМ (Жовтневий палац), Київ від 120 грн. Дракон Вже не хочу 20 жовтня Дракон МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати