RН + (фестиваль Слов’янські театральні зустрічі)

від 50 грн.

Про подiю

Закарпатський обласний угорський драматичний театр імені Д. Ійєша (м. Берегово Закарпатської області)

Вистава на 1 дію.
Виконується угорською мовою.
Режисер-постановник – Олег Мельничук.

Вистава є своєрідною компіляцією з творів Віктора Пелевіна, Джорджа Орвелла, Річарда Баха, картин Єронима Босха та Пітера Брейгеля.

Головні герої намагаються відшукати сенс свого існування. Вони міркують про такі вічні поняття, як любов, доля, життя після смерті. Наприклад, на чільне місце загального існування ставиться любов: «якщо сказати коротко, любов – це те, через що кожен знаходиться там, де він знаходиться». Олюднивши курей, які багато розмірковують про сенс життя, автори вистави, проте, намагаються змусити глядача озирнутися на себе.

Схожі події

Новорічна космічна пригода Новорічна космічна пригода 18 Подiй Новорічна космічна пригода 19.12 - 25.12.2018 Voice of the Sympho Rock 18 грудня 19:00, Вт Voice of the Sympho Rock Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 190 грн. Voice of the Sympho Rock Вже не хочу 18 грудня Voice of the Sympho Rock Одеський театр Опери та Балету Придбати Чорний квадрат. Інтим не пропонувати 11 грудня 19:30, Вт Чорний квадрат. Інтим не пропонувати Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний квадрат. Інтим не пропонувати Вже не хочу 11 грудня Чорний квадрат. Інтим не пропонувати Bel etage Придбати І тільки смерть розлучить нас 10 грудня 19:00, Пн І тільки смерть розлучить нас Львів, Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької від 240 грн. І тільки смерть розлучить нас Вже не хочу 10 грудня І тільки смерть розлучить нас Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької Придбати