24-pay-mark Created with Sketch.

RHEINBERGER

від 200 ₴
Обрати квиток

Про подiю


МУЗИЧНИЙ ВЕЧІР «RHEINBERGER»: ЗАПРОШУЄ «CON-TEMP TRIO»

27 чеврня на музичний вечір з творів німецького композитора Йозефа Райнбергера закарпатців та гостей краю запрошують чарівні артистки CON-TEMP TRIO -заслужена артистка України Діана ГАВАТА (віолончель), Агнеса БАЧИНСЬКА (флейта), Катерина ГАЖО (орган, фортепіано).

Йозеф Габріель Райнбергер є одним із композиторів, чиї імена після багатьох років забуття відкривають для себе все більше музикантів та дослідників музики. Він є видатним представником німецької романтичної музики другої половини XIX ст.На творчість композитора значною мірою вплинули Й.С. Бах та Ф. Мендельсон. Існує думка, що на сьогодні музична Європа заново відкриває для себе творчість Райнбергера. Це музика дуже якісна і дуже доступна слухачеві.

Музичні вечори TRIO завжди сприймаються легко і невимушено, хоча музика, яку вони грають, потребує надзвичайно клопіткої праці та творчого осмислення. Виконавиці цілеспрямовано працюють у напрямку поширення класичної академічної музики та формування естетичних смаків сучасного слухача.Музичні трактування колективу надзвичайно цікаві,оскільки його учасниці гармонійно доповнюють одна одну та всі разом беруть участь у творчому пошуку. Навіть найскладніша програма після клопіткої праці татворчого осмислення звучить легко і невимушено.

У програмі концерту прозвучать тріо для фортепіано, флейти та віолончелі ЙозефаРайнбергера

Музичний вечір розпочнеться о 18:30

Тривалість:1 год. 15 хв.

Ведуча– Наталія ПІЦУР.

У разі оголошення повітряної тривоги під час концерту його буде перервано, а гостям запропоновано перейти в безпечне місце.

Захід проходитиме для підтримки наших доблесних Збройних Сил України.

ℹ️ Корисна інформація:

🧸 Дітям безкоштовно до 5 років включно
✅ Без вікових обмежень
🛡️ У випадку повітряної тривоги: У разі оголошення повітряної тривоги концерт буде перервано, а гості перейдуть до укриття.
⚡️Вхід для військових безкоштовний (за наявності посвідчення) - зверніться, будь ласка, до організатора