17 вересня 2019, Вт. 20:00
від 580 грн.
від 580 грн.

Про подiю

Неймовірна енергія руху, витонченість і синхронність, поєднання народних елементів з сучасними ритмами мегаполісу - все це робить «Rhythm оf the Dance» однин з найбільш популярних і затребуваних шоу в світі: щорічно артисти дають більше 200 подань у всіх точках земної кулі.

Шоу люблять в різних містах Європи. «Rhythm оf the Dance» кожен раз повертається на кращі майданчики на прохання справжніх цінителів ірландських танців і щоразу збирає стовідсоткові аншлаги. Шоу подивилися вже понад два мільйони глядачів.

Особливий колорит і бездоганна техніка національного ірландського танцю змушують швидше битися серця глядачів по всьому світу і заворожують всіх, хто коли-небудь бачив цю виставу. Протягом двох годин артисти за допомогою виразного танцю розповідають історію своєї країни і знайомлять з її найкращими музичними традиціями - від запальною джиги до ліричної балади, які зробили шоу знаменитим у всьому світі.

«Rhythm оf the Dance» - лідер в світі ірландського танцю, який прагне зберегти чистоту його традицій, і в той же час представити танець в найсучаснішому вигляді. «Rhythm оf the Dance» - це танці, музика, театр, імпровізація, сучасні спецефекти і приголомшливий сценічне світло, все разом вражає своїм масштабом і майстерністю. На глядачів чекає феєричне коктейль з самобутніх кельтських мелодій, фірмового ірландського степу, живої музики і зачаровує співу солістів.

Схожі події

МУМИЙ ТРОЛЛЬ 15 грудня 19:00, Вт МУМИЙ ТРОЛЛЬ Київ, Міжнародний Виставковий Центр від 199 грн. МУМИЙ ТРОЛЛЬ Вже не хочу 15 грудня МУМИЙ ТРОЛЛЬ Міжнародний Виставковий Центр Придбати Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати Дімаш Кудайберген 11 березня 19:00, Ср Дімаш Кудайберген Київ, Палац спорту від 700 грн. Дімаш Кудайберген Вже не хочу 11 березня Дімаш Кудайберген Палац спорту Придбати