17 вересня 2019, Вт. 20:00
від 580 грн.
від 580 грн.

Про подiю

Неймовірна енергія руху, витонченість і синхронність, поєднання народних елементів з сучасними ритмами мегаполісу - все це робить «Rhythm оf the Dance» однин з найбільш популярних і затребуваних шоу в світі: щорічно артисти дають більше 200 подань у всіх точках земної кулі.

Шоу люблять в різних містах Європи. «Rhythm оf the Dance» кожен раз повертається на кращі майданчики на прохання справжніх цінителів ірландських танців і щоразу збирає стовідсоткові аншлаги. Шоу подивилися вже понад два мільйони глядачів.

Особливий колорит і бездоганна техніка національного ірландського танцю змушують швидше битися серця глядачів по всьому світу і заворожують всіх, хто коли-небудь бачив цю виставу. Протягом двох годин артисти за допомогою виразного танцю розповідають історію своєї країни і знайомлять з її найкращими музичними традиціями - від запальною джиги до ліричної балади, які зробили шоу знаменитим у всьому світі.

«Rhythm оf the Dance» - лідер в світі ірландського танцю, який прагне зберегти чистоту його традицій, і в той же час представити танець в найсучаснішому вигляді. «Rhythm оf the Dance» - це танці, музика, театр, імпровізація, сучасні спецефекти і приголомшливий сценічне світло, все разом вражає своїм масштабом і майстерністю. На глядачів чекає феєричне коктейль з самобутніх кельтських мелодій, фірмового ірландського степу, живої музики і зачаровує співу солістів.

Схожі події

Vivienne Mort 14 травня 19:00, Чт Vivienne Mort Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 420 грн. Vivienne Mort Вже не хочу 14 травня Vivienne Mort МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати HammAli & Navai 29 листопада 20:00, Пт HammAli & Navai Київ, StereoPlaza від 699 грн. HammAli & Navai Вже не хочу 29 листопада HammAli & Navai StereoPlaza Придбати JAH KHALIB 08 листопада 19:00, Пт JAH KHALIB Київ, Палац спорту від 490 грн. JAH KHALIB Вже не хочу 08 листопада JAH KHALIB Палац спорту Придбати БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД 09 листопада 19:00, Сб БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Київ, Палац спорту від 499 грн. БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Вже не хочу 09 листопада БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Палац спорту Придбати