5 жовтня 2018, Пт. 20:00
Stereo Plaza. Малий зал Київ, пр-т. Лобановського, 119
від 650 грн.
від 650 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Rich Homie Quan?

1. Особисто познайомитися з перспективним і талановитим репером молодого покоління.
2. Хлопець уже звернув на себе увагу критиків, блогерів і соратників по реп-цеху: гряде ще більший успіх.
3. На всіх чекає крутий vibe в компанії справжніх шанувальників репу.

5 жовтня в Stereo Plaza відбудеться концерт талановитого американського репера Rich Homie Quan. Він активно просуває свою творчість, йдучи в ногу з такими артистами як Young Thug, Future та іншими. Не пропусти знакову подію!

Перша слава прийшла до Rich Homie з випусками мікстейпів. Особливу увагу до молодого репера привернув сингл Type of Way. Наступним важливим кроком став запис сольного мікстейпу, в якому відзначився сингл Walk Thru. До речі, у Rich Homie є спільний альбом з Gucci Mane. Найпопулярнішим хітом Квана сьогодні залишається робота Flex (Ooh, Ooh, Ooh). Крім того, реперу вдалося випустити і дебютний альбом Rich As In Spirit. А разом з голосом Квана в треках звучить речитатив Travis Scott, YG, Jeezy та інших відомих реперів. Відеороботи Rich Homie вже набрали більше 1 мільярда переглядів на YouTube. А робота, записана разом із Kid Ink, Tyga, Wale, YG, звучить у фільмі "Форсаж 7". Приходь, на тебе чекає крута подія! Побачимося!

Схожі події

MONATIK Love It Ритм Тур 2019 10 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 21.07 - 20.09.2019 MONATIK Love It РИТМ Тур 21 липня 20:30, Нд MONATIK Love It РИТМ Тур Дніпро, Стадіон Метеор Вже не хочу 21 липня MONATIK Love It РИТМ Тур Стадіон Метеор Придбати