24-pay-mark Created with Sketch.

Rich Homie Quan

5 жовтня 2018, пт. 20:00-22:00
Stereo Plaza. Малий зал Київ, пр-т. Лобановського, 119
від 650 ₴
від 650 ₴

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Rich Homie Quan?

1. Особисто познайомитися з перспективним і талановитим репером молодого покоління.
2. Хлопець уже звернув на себе увагу критиків, блогерів і соратників по реп-цеху: гряде ще більший успіх.
3. На всіх чекає крутий vibe в компанії справжніх шанувальників репу.

5 жовтня в Stereo Plaza відбудеться концерт талановитого американського репера Rich Homie Quan. Він активно просуває свою творчість, йдучи в ногу з такими артистами як Young Thug, Future та іншими. Не пропусти знакову подію!

Перша слава прийшла до Rich Homie з випусками мікстейпів. Особливу увагу до молодого репера привернув сингл Type of Way. Наступним важливим кроком став запис сольного мікстейпу, в якому відзначився сингл Walk Thru. До речі, у Rich Homie є спільний альбом з Gucci Mane. Найпопулярнішим хітом Квана сьогодні залишається робота Flex (Ooh, Ooh, Ooh). Крім того, реперу вдалося випустити і дебютний альбом Rich As In Spirit. А разом з голосом Квана в треках звучить речитатив Travis Scott, YG, Jeezy та інших відомих реперів. Відеороботи Rich Homie вже набрали більше 1 мільярда переглядів на YouTube. А робота, записана разом із Kid Ink, Tyga, Wale, YG, звучить у фільмі "Форсаж 7". Приходь, на тебе чекає крута подія! Побачимося!

Схожі події

Klavdia Petrivna 30 серпня 18:00, пт Klavdia Petrivna Київ, Палац спорту від 499 ₴ Klavdia Petrivna Вже не хочу 30 серпня Klavdia Petrivna Палац спорту Придбати МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] 07 липня 19:00, нд МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 550 ₴ МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] Вже не хочу 07 липня МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! 10 травня 19:00, пт Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Луцьк, Замок Любарта від 950 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Вже не хочу 10 травня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Замок Любарта Придбати MAX BARSKIH 17 травня 19:00, пт MAX BARSKIH Київ, Палац спорту від 690 ₴ MAX BARSKIH Вже не хочу 17 травня MAX BARSKIH Палац спорту Придбати