24-pay-mark Created with Sketch.

Ріголетто

від 100 грн.

Про подiю


ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА ОПЕРУ «РІГОЛЕТТО»?

1. Доторкнутися до твору мистецтва, що вже півтора століття грають на сцені.
2. Оцінити творчу силу великого Джузеппе Верді.
3. Поринути у глибокий психологізм драми головного героя.

У ТЕАТРІ ОПЕРИ І БАЛЕТУ - ЗНАМІНЕНА ТВОРА «РІГОЛЕТТО»

Не пропустіть можливість познайомитися з оперою, яка вписала ім'я Джузеппе Верді в історію світового театру.

Опера поставлена за п'єсою Віктора Гюго «Король бавиться».
Лібрето - Франческо Марія П'яве.
Режисер-постановник – Заслужений артист України Сергій Зуєнко. Під час британських гастролей його вистави отримали високі оцінки в пресі.

«Ріголетто» вперше побачили на сцені в Мілані понад півтора століття тому. І сьогодні додати твір до свого репертуару вважають за честь найбільші театри світу.

Опера «Ріголетто», без сумніву, стала головним витвором композитора Джузеппе Верді, в якому автор залишив героїчну тематику та всебічно розкрив тему соціальної нерівності. Різко окреслені драматичні контрасти з перших нот привертають увагу глядача, залишають у напрузі до фіналу. Образ Ріголетто - придворного блазня, дбайливого батька та суворого месника - різко протиставляється образу лицемірного герцога. Душевну чистоту втілює молода Джильда.

Опера нікого не залишить байдужим. Чекаємо Вас!

Інші дати

Ріголетто

01 жовтня 2023 16:00

Одеський театр Опери та Балету, Одеса

Перейти до опису

Схожі події

Лесь Подерв'янський 06 жовтня 18:00, пт Лесь Подерв'янський Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 350 грн. Лесь Подерв'янський Вже не хочу 06 жовтня Лесь Подерв'янський МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати ШАФА. Балет 04 жовтня 18:00, ср ШАФА. Балет "Freedom" Кривий Ріг, Театр драми і музичної комедії ім. Т.Г.Шевченка від 350 грн. ШАФА. Балет Вже не хочу 04 жовтня ШАФА. Балет "Freedom" Театр драми і музичної комедії ім. Т.Г.Шевченка Придбати Як виростити чоловіка в домашніх умовах 28 вересня 19:00, чт Як виростити чоловіка в домашніх умовах Київ, Будинок архітектора від 250 грн. Як виростити чоловіка в домашніх умовах Вже не хочу 28 вересня Як виростити чоловіка в домашніх умовах Будинок архітектора Придбати Бал Чорного моря 29 вересня 12:00, пт Бал Чорного моря Одеса, Одеський театр юного глядача від 200 грн. Бал Чорного моря Вже не хочу 29 вересня Бал Чорного моря Одеський театр юного глядача Придбати